Ćoše za Artura i njegovih 40 klonova
(16. Sep 2016, 11:34)vule Wrote: Mislim da je to ovo:

Šta na ovo kažeš ANTENA PLUS?

Sve je odradjeno striktno po zakonu, a u toku sledeće godine pay programi iz prvog multiplexa biće prebačeni u četvrti.
Reply
Daj da vidimo tender ako je po zakonu.
Reply
Koji je to zakon? Zakon jaceg? :-D
DVB T(2): Tupiznica, Jastrebac, Deli Jovan, Belogradcik (BG)

S(2): Hot Bird 13.0°E, Eutelsat 16.0°E, Astra 19.2°E, Hellas sat 39.0°E

Risiver: Amiko mini HD Combo (T2/S2/C)
Reply
(16. Sep 2016, 12:45)ANTENA PLUS Wrote: Sve je odradjeno striktno po zakonu, a u toku sledeće godine pay programi iz prvog multiplexa biće prebačeni u četvrti.

Op, op. Dobrodošao bratiću. Druži se malo s nama.

Gde je tender za dobijanje dozvole za kreiranje Pay TV platforme?

Ako nije poslovna tajna, koliki je deo kolača za Pink Media Group? Tj. koliko para oni ubiru po korisniku za sve one njihove kanale?

I da, šeruj nam zakone koje ste ispoštovali. Ja sam tebi šerovao zakone koje ste prekršili. Ispoštuj nas Cool
Reply
Aj bre sta se lozite,to vas neko zaebava ,napravio nalog za lozenje

Zabole njih za forume itd ...oni ne znaju ni racunar da upale a tek ce da odgovaraju po forumima Lindburga meseca
Reply
ANTENA PLUS reče da će naredne godine da bude pušten MUX 4. Verovatno da ubace i ostale Pink kanale #PinkRomantika #PinkParada #PinkHoror #PinkParada... a najvažniji od svih #PinkReality

Pouka priče - izađite na izbore
Reply
Antena Plus.
Sukob interesa jed kada po zakonu treba da platiš nekome uslugu ,a ti sa njim imaš zajedničko preduzeće.Ne može ETV da ima firmu sa svojim korisnicima.
Može da ima ,da su oni privatna firma ali nisu.
Čak i da nisam u pravu ,posao ETV -a nije ovo što su uradili sa MTS-om.
Ako kažete da je sve po zakonu,
onda sada ETV može da sa Perom Perićem napravi drugu zajedničku firmu i da ga ubace u mux 3 ,bez tendera i zakonske procedure, i da mu daju nacionalnu pokrivenost na lepe oči,diskreciono.
Da li ste vi svesni šta radite????
Free 100 Gb prostora za vaše podatke:https://degoo.com/g/Ov7nAz0
Reply
Moguce da je ovaj antena neki njihov,zele oni da vide kako narod razmislja,sigurno posmatraju,pa da im porucimo,ovo vam vredi 500 kinti to dobijate od mene,a 900 kinti vam nece platiti niko,vidimo se kroz godinu dana kada budete smanjili na 500
Reply
Ovo je jedno veliko lopovsko udruzenje pod zastavom narkozica Mitrovica i drzave...Mi mozemo pisati i pisati oni rade sta zele bas njih briga za nas..A sada gledam i vidim clan Antena plus isl**Zasto si uopste ovde?Vi ne slusate narod sta komentarise nego idi brale kod Mitre tvog pa se tamo dopisujte...A sto se tice ovih pay programcica skrembluj te i 1 oktobra...Ovo ionako niko ni ne gleda...Zivim na selu,mojas ulica ima 120 kuca dakle veoma dugacka do reke Drine.Isao sam i pitao ljude domacine koji gledaju t2 ,i rekose mi da im ne pada na pamet da placaju toliko za nesto sto ih ne zanima,pa cak ni arene ....Neki cak pominju televiziju tlc,diskaveri....Covek me pita da li ce biti neke naucne dokumentarne televizije...Rekoh njet..Inace savetovao sam h da uzmu Polaris ako zele sve to...Eto,sta reci...Inace bio sam sa zaposlemim u MTS i rekao mi je u Loznici za 3 dana javilo se 23 korisnika buduca i to tamo negde bogu iza nogu.
Reply
(16. Sep 2016, 14:49)AlekLO Wrote: A sada gledam i vidim clan Antena plus isl**Zasto si uopste ovde?Vi ne slusate narod sta komentarise nego idi brale kod Mitre tvog pa se tamo dopisujte...

Trol
http://www.rtvforum.net/thread-1198-post...#pid184050
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)