Slagalica - kviz - RTS
Bas sinoc dok sam gledao pitam caleta ko je taj Kokeza, on nikad cuo,a u fudbal se odlicno razume. Ko je sastavljao pitanje svaka mu cast. Da ocekujem sledece ko je igrao za Fk Mladost iz Umcara Stars
Kablovski operater Gronet
Internet Telekom NET 50
Reply
Kako ko je? Pa Vucicev drugar - predsednik Fudbalskog saveza Srbije koji je u medjuvremenu sklonio svoju biografiju sa sajta saveza pa sad stoji samo slika.

Evo jedne simpaticne fotke iz 2008, nakon mitinga protiv hapsenja Radovana Karadzica, Kokeza je desno:
[Image: twveH3h.jpg]
Quote:http://www.politika.rs/scc/clanak/50381/...ikvidiraju

To nije prvi put da se RTS na najbesramniji moguci nacin uvlaci vladajucem rezimu u zabavnim emisijama, podsecam da je u Poteri cak dvaput bilo pitanje o Vucicu.

Reply
Sad neka neko priča o "žutom" RTS-u. :D
Reply
Mogli su lepo da pitaju ko je došao na čelo FSS posle Karadžića i da pojasne stvari. Možda je taj koji je sastavljao pitanje zaključio: "Čim je on sada glavni mora da ima slavnu fudbalsku prošlost".
Reply
Da li ima neko u ovom mrtvom RTS-u da objasni onoj ženi ( Milici Gacin) da je 3*9 isto kao i 9*3. Stvarno izgleda totalno glupa (mada verujem i da jest prilično) da ne zna nešto što se uči valjda u prvom,drugom razredu osnovne škole. Naravno, RTS zabole za to a hoće da budu na prvom mestu kanala, to ih zanima...
Reply
Ja ne znam kako joj ne kažu one druge dve, onako drugarski. One ne greše tu.
Reply
Da li još neko od vas ima problem sa zadnjom igrom - asocijacije?
Reply
(12. Apr 2017, 20:00)repetitor Wrote: Da li još neko od vas ima problem sa zadnjom igrom - asocijacije?

Kakav problem?
Reply
Najavila voditeljka da nas u jubilarnom 100-om ciklusu ocekuju iznenadjenja.
Mislim da bi bio red da dobiju novi studio, da izmene grafiku i dodaju barem jednu novu igru da kviz ucine zanimljivijim.
Reply
Nešto u vezi 100. ciklusa su otkrili u ovoj emisiji Beogradske hronike od pre mesec dana:

Deo koji je vezan za Slagalicu počinje od 3:24
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)