Slagalica - kviz - RTS
Možda Slagalica deluje kao bolji kviz samo zato što je toliko dugo prisutan i uz to na najgledanijoj televiziji. Da se Naslovna strana emituje na RTS-u sigurno da bi se i njom ponosili kao i svim ostalim emisijama "rekordne gledanosti". Druga je stvar što mi Hepi ne podnosimo zbog drugih sadržaja i što su oni malo u želji da budu konkurentni počeli da kopiraju Slagalicu. A i sama Slagalica nije idejno naš projekat, mislim da je u prošlosti neki Francuz uveo te igre sastavljanja reči i brojeva, a kasnije se pojavio i kviz "Brojke i slova"
I pogrešno je govoriti u tako slaboj konkurenciji da je nešto najbolje. Inače, kvizovi koji se emituju svaki dan postanu dosadni za onoga ko ih prati redovno. Jednostavno, nemaju dovoljno sadržaja kako bi održali svoj kvalitet. Najbolji primer toga su igre Asocijacije i Korak po korak.
Reply
(04. Jan 2017, 11:44)korisnik Wrote: I mene to opasno nervira :D. Baš juče se opet tako izglupirala. Valjda će neko da joj ukaže na to. Kad je Višković mogao da prestane da priča "sa rukom", sve je moguće.

Objasni mi ovo za Viška, ne razumem Smile
Reply
Uvek je dosad govorio u fazonu igrao je sa rukom, startovao je sa đonom i sl. Pre par dana sam ga prvi put čuo da kaže igrao rukom, bez sa. Pretpostavljam da mu je neko ukazao da je ono njegovo bilo nepravilno.
Reply
Hvala sto si pojasnio.
Kritike svakako treba da se prihvataju, ali ako nju niko ne kritikuje, kako da nauci.
Mislim da bi Slagalici prijalo osvezenje, koliko god da ja volim kviz i pratim, neke igre bi trebalo da se zamene. Sada ce uskoro jubilarni 100. ciklus, tako da je to odlicna prilika da se nesto promeni. Bolje da vrate Spojnice, Berzu ili Dodavanje, a da izbace Korak po korak.
Edit: Sad sam trazio na YT, igra Nije nego je zaista odlicna, mogli bi da je vrate.
Reply
Ne dirate mi Slagalicu!
Smile
To je jedini sadržaj koji redovno gledam. I kad putujem van zemlje uredno nadoknadim sve propušteno.
Reply
I ja polu-redovno gledam, ali mogli bi da ubace neke od ovih igara.
Reply
"Korak po korak" je najgluplja igra koja je ikada bila u Slagalici. Najradije bih vratio "Berzu".
Reply
U vecerasnjoj Slagalici u igri ^Ko zna zna^ poslednje pitanje je glasilo ,,Novica Elezovic je strucnjak u kom sportu?,, Odgovor je glasio U ODBOJCI...Koliko se ja secam Jovica Elezovic je bio poznati jugoslovenski rukometni reprezentativac ,dalju karijeru nastavio je kao trener..Odakle im da je on odbojkas...
Reply
Slagalica sad ima tri voditeljke?
Reply
Vutra, glavić i ostale poruke kompjutera iz Slagalice
https://www.vice.com/rs/article/vutra-gl...e=vicefbsr
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)