Ubice mog oca - krimi serija - Top TV & Prva
Ne nego treba da se porede serije koje radi HBO Europe.
Znači to su češke, mađarske, poljske serije.
Pogledajte kako izgledaju priče tih serija, kako izgleda gluma u tim serijama,
a kako izgleda ovo amatersko pozorište.
Serije Pustina, Aranyélet, Wataha
Samo za naše uslove ovo je jedna od skupljih serija,
koju niko nije sam od gledalaca upoređivao sa TD, nego sami njeni producenti.
Ima negde možda na ovoj temi onaj Tihomir Stanić kako pominje da je to najbolje napisana serija,razrađeni likovi i štatijaznam. Stars ROFL Facepalm
Što reče Daško u povratničkom Alarmu, dok mu je Mlađa objašnjavao
jedan crtić (Hungry Henry) sa Baby TV (obzirom da je novopečeni roditelj kao i ja pa znam o čemu priča),
kao gladni mačak Henry dolazi svakodnevno u restoran i kad god naruči nešto sa menija to trenutno restoran nema,
"Hmmmm, dovoljno da je zanimljivije od 'Ubice mog oca'... "
[Image: mini_150930014727522968.jpg]
Reply
To je isto da odeš Dragojeviću, Bećkoviću i Bjelogrliću koji su uspešniji od 95% naših režisera i objašnjavaš im kako od njih niko nikad neće postati Kusturica. Od 10 poljskih serija da li stvarno misliš da je 6 ili 7 bolje od Ubica, ili je to 1 ili maksimalno 2?
Reply
Pazi, ne vredi sad da radim patkometriju sa tobom i sličnima.
Ti voliš taj trash i uživaj.
Nemam ništa protiv.
Kao što nemam ništa protiv ljubitelja Radašina, Greha oca orla njene majke rođaka sa sela,
Grand/Pinkovih zvezdica, Baje Malog Knindže i Van Gogha.
[Image: mini_150930014727522968.jpg]
Reply
(01. Dec 2016, 16:14)repetitor Wrote: Pazi, drugačije misliš.

Pa drugačije mislim, naravno. Ali nije pitanje ukusa, već prevelikih i nerealnih očekivanja i poređenje ove serije sa True Detective-om i neki HBO-ovima.

Koliko novca, toliko i muzike, scenario nije loš, priča je sasvim pristojna i serija je gledljiva i nadam se prva u nizu tog i sličnog tipa. Još kada bi snimili neku krimi, misteriju, a mož' i sa SF elementima, to bi bio pun pogodak i osveženje u ovoj žabokrečini.
... Vladimir Vučićević aka. Bachi
~~~ www.bachi.in.rs :::::::: vladimir@vucicevic.iz.rs
>>> It's nice to be important, but it's more important to be nice...
Reply
Dramaturg Vuk Bošković o Ubicama mog oca:

(Vice) Gledali smo „Ubice mog oca“ da vi ne biste morali
Reply
Sunce ti žarko, gledam ovo prvi put večeras i neverovatno je bedno. Bukvalno me boli mozak od dijaloga i "glume" Vuka Kostića.
Reply
Meni je prva epizoda bila na utišanom TV-u dok sam radio nešto na kompu, pa mi je pogled povremeno skretao ka ekranu. Tu sam i bez tona video da je gluma očaj živi, pa sam morao da pojačam zvuk da se uverim...i da, to je to: glumljenje glume, nešto što ne podnosim, a naročito je izraženo kod Kostića i malog Janketića. Kada vidim tako nešto, više me ne interesuje ni priča, ni režija, niti bilo šta drugo, odustanem od gledanja.
Reply
Vuk glumi ispod proseka, a Janketić Jr. mi deluje kao karikatura pokušavajući da izgleda ozbiljno i za***ano. Opet su ubacili nasilje nad ženama (u prisustvu policije) kad Okanović glumeći Sina Dragana 2.0 uzme da šiba partnerku uz "saćudatijebemmater", ali se ta situacija razreši tako što on iz tuče izađe kao gubitnik, ona ga ostavi, da bi on konstatovao da će se ona vratiti kad joj zafali love i dosade joj oni sa fakultetima.
Reply
Vuk Kostić: Voleo bih da se "Ubice" repriziraju bar do 2040.

Bio bih najsrećniji kad bi serija "Ubice mog oca" doživela sudbinu "Boljeg života", koji gledamo već 30 godina

Izvor:
Informer
Reply
Snimanje druge sezone planirano za maj

Izvor: Mondo
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)