Ubice mog oca - krimi serija - Top TV & Prva
Je l' oni ovo ozbiljno? Gledao sam sinoćnu epizodu i više deluje kao neuspela parodija. Gluma na nivou onih statista na Hepiju. Najsmešniji je onaj Mirko (Marko Janketić), što izigrava neku vlast, citira Lenjina i izbacuje neke psovke na silu. Vrhunac neukusa sinoć je bio ono kad su on i lopov koji sarađuje s policijom (Okanović) upali u kuću "teniske legende" i među stvarima naišli ni manje ni više nego na dildo (uz 1 bezvezni štos), što bi u priču trebalo da unese pravi zaplet - legenda je gej? Mogao bih da nabrajam još x blamova, ali ono što je očigledno i što se vidi u dijalozima i zapletu je to da je autorka prethodno pisala telenovele.
Reply
Gledao sam malo ovu seriju i nije to to,bleda kopija True Detective! Facepalm
Reply
Mislim da niko nije spomenuo da za vreme ove serije ide teletext titl, ali samo na RTS-u 1, RTS HD gde takodje ide ova serija ni nema teletext pa tako nema ni titla.

Uz sve to, nisu najsrecnije sinhronizovali Facepalm
Reply
[Image: YMvc0YO.jpg]

Osisana latinica, nista od DVB titlova. Polovicno, po RTS-ovom obicaju, ali dobro, ipak je u pitanju kakav-takav korak napred.
Reply
Odbijam da poverujem da je ovo nekome gotivna serija.
Sklepotina urađena navrat-nanos.
Vidi se i po onome što kaže "Ne mogu listinge da preglrdam RETROGRADNO" ?????
Valjda mislio retroaktivno.

Ovi naši bi na prosjački štap doveli braću Coen, Tarantina i Vince Gilligan-a.
Što neko reče: Kad gledam domaće serije, isto k'o da jedem nemački ajvar
[Image: mini_150930014727522968.jpg]
Reply
(28. Nov 2016, 02:11)Jaqen Hghar Wrote: Odbijam da poverujem da je ovo nekome gotivna serija.

Dem Facebook comments...
https://www.facebook.com/UbiceMogOca/?ref=page_internal

[Image: 9HarZJg.png]
Reply
U pripremi je i druga sezona

(MONDO) - Ubice mog oca druga sezona
Reply
Odlična serija, ne znam čemu toliko trolovanje. Neko je upoređuje sa True detectivom i pitam se WTF? :D Koliki je budžet TC, a koliki ovaj. U početku glumci jesu onako polu amaterski glumili, ali kako serija odmiče, sve je bolja i bolja i radnja i gluma.

Eto, jedina serija koju je RTS napravio u poslednje 2 decenije, a da je gledam.

Vi ostali i dalje blejte u Bolji život, Srećne ljude, Bele lađe, neke gadne Komšije i babe koje se češljaju.
... Vladimir Vučićević aka. Bachi
~~~ www.bachi.in.rs :::::::: vladimir@vucicevic.iz.rs
>>> It's nice to be important, but it's more important to be nice...
Reply
Pazi, drugačije misliš.
Reply
Ovi što porede Ubice sa HBO verovatno porede i Zvezdu sa Oklahoma Tanderom, lol. Ako se već nešto poredi, tu su komšije Hrvati, Bugari, Mađari, Slovenci itd.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)