Ubice mog oca - krimi serija - Top TV & Prva
Najjača reč netalentovanog Kostića bila je "kukuruzište" Mr Green Inače ekipa glumaca obećava dobru seriju. Ako ništa drugo bar nisu oni klinci amateri koje RTS u zadnje vreme često unajmljuje.(valjda pokušava da izigrava HBO).Kostić kao što neko reče kao da čita recitat,ja ne znam zašto ga toliko dižu u nebesa? Čovek treba prvo kod logopeda,a ne da muljavi dok priča. Osim Glogovca niko nema neku uverljivu priču,glumu..Nataša Ninković možda bude ok,vidim da se pojavila na kratko ali mi izgleda obećavajuće.Pored nje očekujem i Mirjanu Karanović,ostali su mi podbacili,a priča za sad deluje glupo.Opet i to je bolje od babe,sumnjivog lica,i onog crnog Gorčila.Videćemo šta nas čeka u drugoj ep.
Kablovski operater Gronet
Internet Telekom NET 50
Reply
Onako, volim krimi serije, ali nije mi nešto privukla pažnju ova prva epizoda. Prva srpska krimi serija... Lol. Bolje da su obnovili prvu srpsku doktorsku seriju - Urgentni centar :D
[Image: Logo_blue.png]
Reply
Ukratko dobra serija. Gledao sam nekih pola sata sinoć (nisam početak) i nije loše, pratiće se. Šta znam meni su ovi mlađi glumci što se skoro pojavili gotivni nekako. Ima tu prostora za napredak svakako ali pored ostalog šljama koji izlazi iz naše zemlje oni su mi super. Mada možda imam takav utisak za ovu našu seriju jer trenutno "kao" pratim samo još onaj NCIS:LA i prekinuo bih da nisam dosta do sada odgledao. Pa mi pored toga ovo deluje zanimljivije. Nažalost nisam gledao True Detective, a svi je hvale, (hoću kad nađem malo više vremena) pa će mi ova naša krimi serija za sada biti dovoljna. :D
Reply
(24. Oct 2016, 15:05)pro7 Wrote: Nataša Ninković možda bude ok,vidim da se pojavila na kratko ali mi izgleda obećavajuće.

Meni je bilo smešno kada je počela da zapomaže. Ta scena kad joj robotizovani Kostić saopštava da se poklapa DNK je skroz predvidljiva. Jako loše odglumljeno Thumb down .

(24. Oct 2016, 02:37)Jaqen Hghar Wrote: Glogovac odličan

+1

Koliko god mi išao na živce zbog Ravne gore i Porodičnog blaga, ovde jedini na nešto liči.
[Image: mzAebF3.gif]
Reply
Pomalo amaterski, uglavnom gluma, ali dobro je. Samo da ima neku dobru gledanost i bude uzor drugim projektima i temama, onda smo na pravom putu.

Ovo ima šmek skandinavskih serija, pogotovo zbog hladnoće u odnosima.
Reply
Zar nije baš na RTS-u išla neka krimi skandinavska serija?
[Image: Logo_blue.png]
Reply
RTV je emitovao neke, možda ih je kasnije i RTS puštao.

edit: Prvo je HRT emitovao The Killing/Forbrydelsen, pa RTS i bila je na Novoj mreži Srbije.
[Image: mzAebF3.gif]
Reply
Na RTV-u je išao The Bridge.
Reply
Gledao jucerasnju epizodu. Pitanje nad svim pitanjima ko je ubica ?

Nesto mi je sumnjiva ona forenzicarka..Nina Jankovic. Njena uloga me podseca je ulogu doktorke-psihijatra iz Niskih strasti sa Seron Stoun...imaju dosta slicnosti.
Reply
Quote:VRELI SEKS Srpski glumci u najeksplicitnijim scenama dosad (18+) (VIDEO)

Sve one scene seksa koje ste gledali u domaćim filmovima i serijama možete da zaboravite! Stigla je toliko eksplicitna i realna scena o kojoj će se dugo pričati. Od jutros gotovo svi koji su sinoć gledali četvrtu epizodu "Ubice mog oca" pričaju samo o tome!
[Image: 18b6fb8d8f8030046636cbb6f63698fe.jpeg]

na blic.rs ima i video
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 2 Guest(s)