Prijavljivanje na Home Gateway (mts)
Da li je neko u poslednjih nekoliko dana imao problema prijavljivanjem na Home Gateway? Ja već nekoliko dana ne mogu da se ulogujem i to koristeći "default" username i lozinku od mts-a. Inače, sve mi ostalo funkcioniše normalno.
Reply
Ne prihvata ti ime i šifru ili ti ne prikazuje login dialog?
Reply
Login dialog se mi prikaže uredno, ali uopšte mi ne prihvata ni ime ni šifru, a pojavi se poruka "Invalid username or password. You have failed to login 1 time.". Probam više puta, ali rezultat je isti, samo da na kraju prouke pise "2 times" ili "3 times". Ukucavao sam čak slovo po slovo, probao sam da očistim cookies i lozinke ali bez rezultata.
Reply
ako je mts adsl, šifra bi trebalo da bude telekom malim slovima.

probaj sa drugog uređaja.

ako neće ni sa drugog, uradi hard reset. (spajalicom u onu rupicu, pa držiš dok se ne resetuje)
naravno, onda moraš ponovo da postaviš šifru za wifi
Reply
Hvala na savetu, noćas sam to i uradio. Sad mi sve radi normalno, čak i prijava na gateway. Posto živim na kraju sela, nisam postavio šifru jer u mom kraju su u glavnom vikendaši, pa je postavljam svaki put kad dođu. Znači, kako je sad, tako će i da ostane. :D
Reply
Drago mi je da sam bio od pomoći.

Ako neko ovo čita a nije mts nego neki drugi ADSL user i šifra su obično admin admin
Samo pazite, kod njih se posle hard reseta mora podešavati PPPoE parametar da bi uopšte radio adsl.
Zato je dobra fora snimiti podešavanja na hard disk, pa kad se uradi hard reset, samo učitaš fajl sa hard-a.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)