Transferi TV Lica
Možda se nismo razumeli, ja sam mislio na Dušicu, složio sam se s tobom da mi se Dušica kao voditeljka ne dopada (kada je počinjala, bila je mnogo bolja). I ne znam koja je ta crna. Smile

P.S. Otišli smo u off.
Reply
Izvinjavam se unapred ako već postoji slična tema, pretražio sam TV forum uzduž i popreko i nisam uspeo da nađem odgovarajuću temu koja bi se specijalizovano bavila TV transferima. Može da se otvori i paralelna tema sa transferima na radiju, ukoliko ima interesovanja.

Slavko Beleslin ponovo na TV B92

Godinama najprepoznatljiviji brend TV B92, informativna redakcija, biće pojačana od sredine novembra angažmanom novinara i prezentera Slavka Beleslina.

[Image: NpxrvQx.png]

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?...id=1062125
Reply
(14. Nov 2015, 22:19)darko Wrote: Izvinjavam se unapred ako već postoji slična tema, pretražio sam TV forum uzduž i popreko i nisam uspeo da nađem odgovarajuću temu koja bi se specijalizovano bavila TV transferima.

Zato što je nema :D . Obično smo o ovome pisali u temama tih stanica gde su se selili, ali može i zasebna tema. Što da ne Smile
[Image: mzAebF3.gif]
Reply
Dobro, znači nije duplikat :D

Ako imaš u memoriji negde lokacije tih postova, možda možeš da ih prebaciš ovde da tema malo zaživi, ali u svakom slučaju, mislim da je bolje da postoji zasebna tema o prelazima.
Reply
Znaci Beleslin dobio svoju temu. Mr Green
Reply
(14. Nov 2015, 23:20)darko Wrote: Dobro, znači nije duplikat :D

Ako imaš u memoriji negde lokacije tih postova, možda možeš da ih prebaciš ovde da tema malo zaživi, ali u svakom slučaju, mislim da je bolje da postoji zasebna tema o prelazima.

Evo, prebacio sam ovih nekoliko poruka sa zadnje 2 strane teme o B92 Smile . Ima negde na Pinku o Bačić-kako-god-joj-drugo-prezime kada se seljakala (a u stvari se nešto prvo premišljala, pa se i dalje premišljala, pa kad se smislila, tek se onda transferovala), ali je to negde u dubinama topika, al' me baš mrzi da izigravam doktora Džonsa mlađeg i kopam za tim porukama Sad . /ako neko drugi to nađe, prebacujem očas posla/

Ne sećam se nekih drugih trećih slučajeva Češ češ
Reply
Ok, hvala - dovoljno Smile
Reply
Sofija Rajović prešla na RTV Pink, gde će voditi Audiciju

[Image: AApl2ZZ.png]

http://www.hellomagazin.rs/domace-vesti/...-rtv-pink/
Reply
RTV Facepalm

(Blic) Ena Popov se vraća na male ekrane
[Image: 8_Rh_FXOE.png]

75k po emisiji (ako je cifra tačna, a i da nije) Facepalm
Reply
Barem će na RTV raditi finije emisije od ovih na Pinku. Fina i opuštena kao voditeljka, solidna kao pevačica u pokušaju.

Normalno da će je RTV toliko plaćati kada je ona voditeljska zvezda. Samo ne znam odakle im tolike pare. Jedini takav honorar je dobijala u Grandu kao voditeljka i pevačica. Možda i grešim, to je neko moje mišljenje.

Ne znam ni koju je emisiju radila na RTV te 2000.?
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)