Transferi TV Lica
Slavko Beleslin prešao na B92, biće voditelj informativnog programa.
Reply
Vratio se, bolje rečeno.
Reply
Kakvo putovanje Beleslina Smile
bktv->pink->b92->nova.rs->rts->b92
Reply
I Aleksandar Miladinović je poslednjih godina isto putovao, samo se ranije vratio: b92->nova.rs->rts->b92
Reply
Okačili kilometarski tekst o povratku Beleslina na sajt:

(B92) Slavko Beleslin ponovo na TV B92
[Image: rlx_PJy5.png]

Neko će se prevariti pa će pomisliti da je jako važno novinarsko ime u pitanju :|
[Image: mzAebF3.gif]
Reply
Najrespektabilniji imformativni program i dalje jeste, ali, više nije popularan kao nekad. B92 ove jeseni je nikad negledaniji. RTS sprečava konkurenciju da budu gledani u tom segmentu programa. Ne čudi me što su Andriju i Anđelku dali Prvoj jer bi na B92 bili stavljeni da idu od 19h i bili bi slabije gledani.

Što se Beleslina tiče, za informativni program RTS-a nije stvoren. Da li to znači da će od sada Dušica Spasić ponovo sama raditi Jutarnji program?
Reply
^
To znači da ću opet da gledam RTS jutarnji.
“Obrazovana osoba je naučila da se informacija gotovo uvek objavljuje da bi u najboljem slučaju bila nekompletna; vrlo često je netačna, služi usmeravanju u pogrešnom pravcu, neretko izmišljena, neiskrena je ili – sasvim pogrešna.”
Russell Wayne Baker
Reply
Kad je on uopste vodio? Mozda par puta.

Jutarnji mi je gledljiv samo sa onom crnom mladom voditeljkom, mislim da je dosla preko konkursa za mlade nade. U svakom slucaju, mnogo bolja od Dusice.
Reply
(13. Nov 2015, 13:02)rados4ever Wrote: Jutarnji mi je gledljiv samo sa onom crnom mladom voditeljkom, mislim da je dosla preko konkursa za mlade nade. U svakom slucaju, mnogo bolja od Dusice.

Da se nadovežem na dvbt-manijaka, može da se gleda, teško se sluša. :D Nabasao sam pre neki dan posle dužeg vremena i opet dobio ospe od onog pevušenja, kao da čita deci, ništa bolja nije ni Slađa u BG hronici, a taj manir se davno prelio i na informativu. U-ž-a-s.
Reply
Ne znam, ja kad god da je vidim/cujem, deluje mi da zena/devojka zna o cemu prica, za razliku od mnogih.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)