mts TV Multiscreen
Ne može starim Box 4 korisnicima... Kaže u Moj MTS meniju da moramo da zamenimo stb... Blah!
Reply
Ima li možda nade da ovaj besplatan period korišćenja mts TV Multiscreen bude produžen. Mislim kao što SBB produžava besplatno korišćenje D3GO.
Reply
Ako traje do 1. marta, da li je potrebno odjavljivati se?
Reply
Ovu sjajnu TV funkcionalnost možete besplatno da koristite do 31. avgusta 2016. godine.
Reply
Da li neko zna koji kanali preko ove usluge mogu da se gledaju unazad 72sata, odnosno, najviše me zanima da li mogu Arene 1-5 ?
Reply
Mogu svi koji mogu i na TV-u, medju njima i sve 5 Arene, naravno pod uslovom da imas aktiviranu uslugu 72 sata.
Reply
Jel radi nekome ovaj servis? Ja sam se registrovao sinoć, i ne mogu da pristupim portalu mtstv.telekom.rs.
FC INTERNAZIONALE MILANO - FORZA INTER
NEW YORK METS

Reply
Meni radi, ali ja koristim ovu uslugu skoro od pocetka, tj.registrovao sam se ranije.
Reply
Radi uredno, mada je potrebno sačekati neko vreme da se prvi put aktivira. I, da, meni radi na svim uredjajima na kojima sam probao, osim na mobilnom telefonu Meizu M1 Note (na Samsung Galaxy S3 i S5 radi, kao i na tabletu, PC-iju, smart TV-u, naravno istovremeno se može koristiti na maksimalno tri uredjaja).
Reply
Proradilo je i meni juče, sad je sve ok.
FC INTERNAZIONALE MILANO - FORZA INTER
NEW YORK METS

Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)