mts TV Multiscreen
Hvala na odgovorima, otići ću u najbližu poslovnicu da vidim šta će tamo da mi kažu.
FC INTERNAZIONALE MILANO - FORZA INTER
NEW YORK METS

Reply
Pozdrav svima, imao bih jedno pitanje povodom ovoga mts TV Multiscreen-a? Naime, imam box paket i aktivirao sam ovo u poslovnici, ali mi na računaru ne radi, traži da instaliram neki codec, a kada ga instaliram neće da otvori onu stranu za gledanje. Koristim win 10 64bit, i probao sam iz više browser-a (Opera, Firefox, Waterfox, Chrome, Edge, Internet explorer i neće da otvori stranu uopšte.
Onda, skinuo aplikaciju mtsTv za android na mobilnom i tamo radi, ali nema svih onih kanala koje navode, kao što su erotic, dorcel, english club... Nije da mi baš ovi kanali fale, nego se pitam, što ih reklamiraju, a ne rade? Kako je kod Vas, da li je isto ovako, ili Vam pak radi sve? Zvao korisnički i pitao u poslovnici, ali oni svi u čudu, nova usluga, pa niko ništa ne zna....
Telekom IPTV
SBB D3i
Vu+ Zero 4K
Reply
Meni radi na PC-iju, kao i na tabletu, ali takodje ne svi već samo kanali iz Osnovnog paketa na koji sam pretplaćen. Medjutim, meni ne radi na telefonu (Meizu M1 Note)!? Neće pa neće!
Inače sam danas odneo u poslovnicu stari STB i zamenio ga za novi.
Reply
@okram007

Kod mene nakon instaliranja kodeka radi samo u Firefoxu, Chrome konstantno traži da se instalira kodek (win 7). Što se onih kanala tiče, postoje kanali koje ne mozeš da gledaš ako na njih nisi pretplaćen na svom mts tv servisu.
Inače, najjednostavniji način za aktivaciju, ako već imate novi platformu, je preko mts.rs portala. Servis se aktivira klikom, posle 10ak minuta je u funkciji
Reply
Tako je i kod mene, non-stop traži da se instalira codec?! Ja sam pretplaćen na osnovni paket i u njemu su sve arene, a na WebTv-u imam samo Arenu1?!
Telekom IPTV
SBB D3i
Vu+ Zero 4K
Reply
Da li se moze koristiti usluga i sa interneta drugih provajder, kao webTV, ili je striktno vezano za njihov internet?
Reply
Da odgovorim sam sebi. Smile Može se koristiti i na drugom internetu, ne mora biti njihov.
Reply
Uzeo sam danas od Telekoma novi STB uređaj i nakon toga aktivirao multiscreen. Imam jedno potanje za one koji ga već koriste. Može li se ova usluga pratiti paralelno sa mts-ovom iptv uslugom na TV-u? Znači gledam TV a na kompu multiscreen TV?Ja to nisam uspeo. Ne mogu da se ulogujem ni na mobilnom telefonu ako koristim kućni wifi ni na računaru. ako na mobilnom isključim wifi mogu da se ulogujem preko mts mreže i sve radi bez problema. Takođe ako na kompu postavim proxy server sa, recimo, nemačkim proxyjem mogu da se ulogujem na miltiscreen sajt ali naravno ne i da gledam kanale pošto je suluga rezervisana samo za korisnike iz Srbijje
Reply
Problem rešen restartovanjem rutera. rAdi sad ko sat! Dodato još par novih kanala u odnosu na juče
Reply
Neko reče da je bolja slika nego na starom webtv-u i kliksport-u. Da li bi neko mogao da snimi nekoliko sekundi na nekoj od arena čisto da se vidi kakav je kvalitet?
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)