Da li je moguće priključiti mts-ov IP Set Top Box-a preko običnog set-top box-a?
Trenutno imam u kući jedan star televizor, ali sa zadnje strane nema nijedan "moderan" priključak koji su danas standard na svakom TV uređaju. Ali pre nekoliko meseci sam kupio DVB-T2 Set top box, koji ima AV priključak sa zadnje strane. Da li mogu preko njega da priključim mts-ov IP set-top box ili je bolje da kupim novi televizor?
Reply
Meni lično IPTV (osnovni paket) ide preko Skarta, pogledaj da li ga tvoj televizor ili set top box imaju. Ako ne, imaš one skart-av adaptere, sećam se da sam imao jedan još pre dvadesetak godina kad se prvi PlayStation pojavio.
Reply
STB-ovi po pravilu imaju AV izlaze (proveri u uputstvu), a ne ulaze, tako da ne mozes.
Reply
Jedino da kupiš RF modulator. Koliko kapiram, nemaš nikakav drugačiji ulaz u TV?
Reply
@Hansel, @pjaf: Proverio sam u uputstvu za STB, i upravu ste oboje. Idem na najbolju opciju, a to je kupovina novog TV-a. Hvala oboma na informacijama :D
Reply
Ako imaš ispravan stari monitor, možeš njega da iskoristiš, ako treba malo da prištediš. Otvorio sam bio temu o povezivanju STB-a s monitorom.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)