Naxi Nacional mreža
I Dedal radio iz Grocke je pod Naxi okupacijom.Max iz Čoke takođe emituje naxijevu emisiju mojih 50.
Kablovski operater Gronet
Internet Telekom NET 50
Reply
Koji će Radio u Sremu postati članica Naxi mreže? Mislim da bi to više priličilo radiju Ozon iz moje Sremske Mitrovice zbog muzike jer je formatski sličan Valjevskom radiju Patak, nego Rumskom Radiju Srem jer Srem ima 50% domaće zabavne/pop/rock muzike u šemi, 30% strane i 20% narodne i folk muzike pa teško da bi za Radio Srem to bilo prilagodljivo.

Sremski mediji nisu zanimljivi onima iz BG ili NS...
Reply
Od ovoga na Patku nema ništa, makar u skorije vreme, znajući njih sto posto je zapelo negde u realizaciji ili jednostavno tehnički ne mogu da isprate sve što se traži.

Mogli bi stavrno da prebacimo ove poruke sa par prošlih strana u posebnu temu, ovako je dosta nepregledno.
DVB-T2 Pećina, Maljen, Rudnik, Avala, Crveni Čot
Sky Star 2 satelitska kartica

Reply
Da li ova Naxi mreža o kojoj pišete, ima veze sa ovim ili je nešto drugo u pitanju?
[Image: mzAebF3.gif]
Reply
To su im web radio stanice koje postoje već par godina, a ovo je nova mreža lokalnih i regionalnih radio stanica. Mislim da može i u temu o običnom Naxi-ju, ako se ostali slažu, pošto sve stanice do sada liče na BG Naxi.
DVB-T2 Pećina, Maljen, Rudnik, Avala, Crveni Čot
Sky Star 2 satelitska kartica

Reply
Zanimljivo, ali izgleda da nismo imali temu o Naxiju ni ovde, a ni na starom Kablovskom forumu Šta reče?

Ako treba da se doradi naslov, pišite Smile
[Image: mzAebF3.gif]
Reply
primetio sam da ide isti redosled pesama vec danima na radiju Naxi Beograd 96,9 i na Naxi Plaeneta Radiju NS 100,6. Ali potpuno je sve isto, samo su drugaciji ID dzinglovi i reklamni blokovi.
email: bericrasa@gmail.com skype: radoslavberic
Reply
Upravo ista prica na SU City Radio - Subotica 88,3 MHz (isti redosled pesama, reklame SU City Radio, povremeno ide dzingl Naxi SU City)
Reply
Gotovo identičan redosled i na Bankeru, s tom razlikom da jednom ili dva puta u satu jednu pesmu sa Naksijeve liste zamene nekom stranom (u pitanju su izlizani hitići osamdesetih).
Reply
Још само им је остало да ставе идентичан RDS PI код на свим станицама и да направе AF листу.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)