Naxi Nacional mreža
Plus Radio iz Pirota i još 20 lokalnih radio stanica postaju članice Naxi grupe - deo programa će ostati u lokalnoj produkciji (uglavnom informativa), a koncepti i muzičku orjentaciju osmišljava Naxi.

Program će se emitovati iz svake radio stanice posebno, biće nekoliko emisija koje će se dopremati preko internet streama do stanica članica grupe, i one će ići uživo. Takođe biće kompletnih emisija u produkciji Naxi radija koje će unapred biti snimljene a onda emitovane na stanicama članicama mreže.
Reply
Да ли ће мрежа укључивати и неке од скоро приватизованих станица? И да ли Плус мења име?
Reply
http://www.naxi.rs/naxi-nacional-najveca...a-u-srbiji ceo txt o naxi nacionalnim radio stanicama
10 GODINA SA VAMA JEDINSTVENI RADIO BLOG www.fmnebo.blogspot.com
Reply
Vidim da se radi o stanicama članicama RAB-a. Ne mogu da opišem koliko mi je drago što će ovo zaobići Valjevo, ovaj Naxi mi je večito bio antipatičan.

BTW Konačno posle 2 nedelje sređene stanice koje idu sa Mrčića: Radio S se juče vratio a danas su sredili i RDS, a danas se vratio i HIT FM na 107.5.
DVB-T2 Pećina, Maljen, Rudnik, Avala, Crveni Čot
Sky Star 2 satelitska kartica

Reply
Banker radio vec duze vreme emituje Mojih 50.
Reply
Jesu članice RAB Srbija, ali recimo City Radio Niš je isto u RAB Srbija, al nisu u ovom projektu.
Reply
Pa ne mogu i Banker i City, uostalom City pusta stranu muziku, Banker domacu, tako da se uklapa u muzicku koncepciju..

Edit:
Vise o Naxi nacionalnoj mrezi ima na http://www.plusonline.rs/wp-content/uplo...7.2015.pdf. Sto znaci da radio stanice moraju da dodaju prefix Naxi u nazivu.
Reply
Oh shit, ipak dolaze u Valjevo i to na Patak, šteta, imali su ok playlistu. Inače u RAB-u je bio Radio 014, ne znam da li članstvo važi i za sadašnji AS 014.
DVB-T2 Pećina, Maljen, Rudnik, Avala, Crveni Čot
Sky Star 2 satelitska kartica

Reply
Моје мишљење је да то раде као одговор на успех Хит ФМ-а, да им је намера да "украду" још слушалаца Радија С.
Reply
Spisak stanica u ovoj prezentaciji i na Naxi sajtu se razlikuje.

Umreženi program ide samo uveče, ujutro stanice emituju lokalni program, popodne sve prate nacionalni obrazac, ali ga samostalno emituju.

Postoje 3 plejliste, lokalna stanica sama odlučuje koja joj najviše odgovara i koju će pratiti.

Stanice će dobiti prefiks Naxi ispred svog imena.

Mislim da Naxi mreža zaslužuje posebnu temu.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)