RTRS
Da, primjetio sam da je logo i dalje 4:3 ali vjerovatno srede ubrzo...Dnevnik ima novi VI, koji je dobar, ali ne i novi studio. Jos neke emisije su dobile novi VI, koncept te nove scenografije i studijski prostor.
Sto se utakmice tice, to je iznimka za ovo kolo zbog prenosa komemoracije iz Jasenovca koji ide od 12.00h. Prvo je bilo najavljen snimak meca koji se igra od 12.30 tamo nekam iza 22h, pa im je Arena izasla u susret sa ovom utakmicom od 15.00h
Reply
Mislio sam da će bar Dnevnik dobiti novi studio jer je ovaj loš i zaostao u prošloj deceniji pogotovo nakon odličnog redizajna BN-a. Mada i 16:9 je neki napredak.
Reply
Koliko sah shvatio(dobar drug mi radi tamo) trenutno je finasijski moment ono sto koci novi studio. Iako je u planu bio jos za proslu jesen, za sada je na cekanju jer zbog pada naplate takse sve je manje novca, pa se rezu troskovi gdje je najbezbolnije a sve u cilju da i dalje poslovanje bude pozitivno. Naravno, to se donosi i za planove o PLUS kanalu i uopste zamisljenom konceptu ta dva kanala koji je trebao da zazivi prije par mjeseci ali za sada je i to na cekanju... Evo i kako izgleda VI
http://www.rtrs.tv/av/pusti.php?id=68765
Reply
Spanska serija Barka (El Barco), od ponedeljka do cetvrtka u 22.50...
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)