MUX 3 - kraj test faze 4.12.2015.
(23. Dec 2015, 21:13)pbsat Wrote: Ja u Priboju hvatam 39 kanal predvidjen za treci MUX al je na granici pa ne moze da ga skenira al opet mislim da je prazan paket.

Ja sam pre neki dan uspeo da preskeniram k39. Isla je kopija muxa 1. Sada imam slab signal ali je kvalitet nula. Ocigledno ide sa Ovcara.
Reply
Pusten MUX 3 sa Rudnika na ch 35, kanali su sa MUX-a 1.
Reply
U Priboju je prazan paket,provereno.
Reply
Ponovo su pustili onaj Test kanal sa Avale na ch45, trenutno stoji pidzama.
Reply
Sa C.Vrha i Rudnika i dalje ide mux3 na ch35, kao kopija muxa1!
Reply
Sa C.Vrha Jagodina i Rudnika, još od 29 decembra neprekidno ide mux3 na ch35, a ETV to ne navodi na svom INFO kanalu, znali neko zbog čega i dalje emituju i dali u još nekoj zoni ide mux3?
Reply
Pitaj ETV, oni ce ti dati najbolju informaciju.
Reply
(03. Feb 2016, 11:22)AlexKg Wrote: Sa C.Vrha Jagodina i Rudnika, još od 29 decembra neprekidno ide mux3 na ch35, a ETV to ne navodi na svom INFO kanalu, znali neko zbog čega i dalje emituju i dali u još nekoj zoni ide mux3?

Sa Crnog vrha Jagodina nema signala na 35. kanalu, a nije bilo ni početkom januara.

To može da bude samo Rudnik (malo verovatno), a ja mislim da je to pre neki neevidentirani  repetitor 1.mux-a koji se nalazi na tvom području (a ima ih u celoj mreži bar nekoliko za koje nema informacija ni na satu etv-a ,ni na sajtu ratela-a).

p.s. Pravu informaciju može pružiti samo ETV.
Reply
(03. Feb 2016, 18:53)tv-manijak Wrote: To može da bude samo Rudnik (malo verovatno), a ja mislim da je to pre neki neevidentirani  repetitor 1.mux-a koji se nalazi na tvom području.

Рудник је, али не видим зашто је било коме битно то дешавање на 35 каналу ?!
Reply
Da, ipak je Rudnik, sa pojačalom mi je prijem 100/100, a kad isključim napajanje slika se izgubi, a mux1 na ch26 i mux2 na ch29 sa C.Vrha, su mi i sa isključenim napajanjem 91/100 i nije nikakav problem, samo sam pitao, nema razloga za nervozu!
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)