Play radio
Na RDSu se ispisuje novi naziv PLAY.
Reply
uf, ala je ruzno, uci na sajt B 92, pustiti radio a ono pise PLAY!!!! A ono sta reci Đavo Mr Green Furious Cry
Reply
Код мене (104.6 Јастребац) још увек је RDS "B92 104.6".
Иначе, ево 2 џингла, специјално за вас :D

Малопре је ишао певани џингл.
Иначе, претходна песма је била Martin Solveig - Jelaousy, па су онда прешли на Hozier - Take Me To Church. Права ролеркостер плејлиста.
Reply
OK, muzika je bolja od one strahote koja je išla u protekle dve nedelje, mada to i nije nešto naročito teško postići.

Klasičan hit radio, očigledno se ide na privlačenje slušalaca Indexa, Gradskog i Antene.
Reply
"Nema priče, nema reklama.
samo 10 000 hitova u nizu." Šta reče?

Nemoj ti B92 išta da predstavljaš, just fu*ck off! 

RIP B92
Reply
Solidna muzika, onako mešano sve i svašta, baš kako volim Smile

Do sada sam B92 koristio samo za vesti, sad ću moći i da slušam muziku Smile
Reply
Realno 75% ovih stvari je i ranije išlo na 92-ci... Nije loša playlista, sad je skroz u nekom MTV/VH1 fazonu, samo je sada pitanje koliko će je često osvežavati.

Skoro sam sasvim siguran da je "ovo" glas iz džinglova:
[Image: hqdefault.jpg]

P.S.  Uptown Funk pa Bebi Dol, mislim stvarno  Puke
DVB-T2 Pećina, Maljen, Rudnik, Avala, Crveni Čot
Sky Star 2 satelitska kartica

Reply
jeste bas u tom fazonu sa ;; zuje pcele oko mene" od Bebi Dol!!
Reply
Глас овог који је позајмио глас џингловима сам чуо и у једној реклами за Дис.
Reply
Iskreno se nadam da ovaj Karadzic prvi put nece da se pokaze kao lazov. Za ovako odvratno ponasanje prema zaposlenima zasluzili su da ih trajno ugase. Uz to i ova promena identifikacije je nelegalna, nikakav Play nema nacionalnu dozvolu.

Quote:Karadžić: Neće moći, izgubiće dozvolu

Predsednik Republičkog tela za elektronske medije (REM) Goran Karadžić kaže za Informer da je Radio B92 dobio nacionalnu frekvenciju kao informativni program i, ako promeni programsku koncepciju, može da izgubi dozvolu za rad. Ako Radio B92 umesto informativnog postane muzički program, mi ćemo pokrenuti postupak za oduzimanje dozvole, istakao je Karadžić.

Plaćali su manje takse

Predrag Baki Anđelković, osnivač Radija S, koji je već godinama jedna od najslušanijih radio stanica u zemlji, kaže za Informer da je Radio B92 imao razne povlastice baš na osnovu informativnog programa koji je emitovao. Koliko je meni poznato, oni su dobili dozvolu kao informativni program i na osnovu toga su Organizaciji muzičkih autora Srbije (SOKOJ) i Organizaciji proizvođača fonograma Srbije (OFPS) plaćali manje takse od radio stanica koje imaju zabavni program, objašnjava Anđelković.

http://www.cenzolovka.rs/vesti/tuzan-kraj-radija-b92/
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)