MUX 2 - Regionalne televizije
Kad je Televizija SD pocela sa emitovanjem programa?Vidim ozivela na istoj poziciji gde je i bila u muxu.

Od kada stoji ovaj kolor bar na TV Victoria?
Reply
(24. Mar 2017, 19:23)vladazupa Wrote: Da li neko može da mi kaže kakav je kvalitet signala TV Caribrod sa Tupižnice u MUX - u 2?

Kvalitet signala kod mene je odlican na 25. kanalu(ne znam da li mux2 iz zone Tupiznica emituje i na nekim drugim kanalima)

Sto se tice slike,grozna je(ima i boju).Zvuka ima na desnom audio kanalu.Bar je tako danas kad sam gledao.
Reply
Izletela SAT TV sa Avale.
I LIKE TRAINS
Reply
Jos malo pa ce mux2 biti prazan skroz.
LG 40LF631v
SBB D3i
Reply
Sat TV sada emituje sa Vrsackog brega na K31 i sa Crnog vrha i Rudnika K29...
Reply
Verovatno su procenili da tako pokrivaju veću teritoriju od Avale za manje pare Smile
[Image: 5urbzc.gif]
Reply
(20. Apr 2017, 16:03)haker Wrote: Jos malo pa ce mux2 biti prazan skroz.

Kako je krenulo verovatno će najpre totalno da "padne"  mux 2 sa Avale. Budući da je najskuplji, predviđam gašenje i ostalih kanala osim možda Studio B i  KCN-a. Realno kome treba takav mux sa samo par kanala. Na kraju će neko proceniti da se ne isplati da za "đaba" stoji prazan mux i eto "Antene Telekonja" u dilu sa "gos'n Pinkovićem" i proširenja  na drugi mux (verovatno samo na Avali za početak). Onda ćemo dobiti resto pink filmskih kanala u pay paketu. Tužan razvoj digitalne zemaljske televizije. Ko još razmišlja o mux-u 4,5... HD-u (šta to beše...) itd. Na žalost ne možemo da očekujemo neke kvalitetne specijalizovane free kanale jer je očigledno stav ove države ili ko zna već koga da zemaljski signal ne sme biti konkurencija kablovskoj mreži, Totalu,Telekonju itd. Možemo samo da sanjamo izbor zemaljskih free digitalnih kanala kakav imaju npr. Italijani.     Glare
Reply
(31. Mar 2017, 19:00)hertzoje Wrote: Kad je Televizija SD pocela sa emitovanjem programa?Vidim ozivela na istoj poziciji gde je i bila u muxu.

Pocela je oko 5.aprila zvanicno ponovo da emituje i pitanje je koliko ce dugo izdrzati posto vecim delom programa ide muzika, a jos ne emituju u kablu.
Reply
U drugom muxu manje vise sve ok.SAT TV vise ne emituje sa Avale,al su krenuli sa Vrsackog brega,Deli Jovana i Rudnika/Crnog vrha.

Neke televizije i dalje ne emituju ,TV Prima sa Ovcara/Tornika,TV Laser sa Jastrepca/Goca i TV Victoria sa Vrsackog brega.

TV Caribrod i dalje sa katastrofalnom slikom ,i zvukom samo na desnom kanalu.

Jako je zalosno da televizija Studio B i televizija Kopernicus imaju skoro najgoru sliku od svih tv stanica iz drugog muxa,iako prva pokriva skoro pola,a druga navedena skoro celu teritoriju Srbije(sa Jastrepca zvuk TV Kopernicus ide sa jednog audio kanala)

Onaj uzas od slike(a i zvuk im nije bolji) sa TV Kopernicus mi je neshvatljiv?!

I da ne zaboravim,po meni je najbolji mux2,i vizuelno(tehnicki gledano,kvalitet slike-zvuka), i programski iz zone Cer/Maljen
Reply
Laser emituje uredno sa Jastrepca,mozda si uhvatio momenat kad je kratkotrajni prekid u linku.

Sportska tv iskljucena iz mux sa Kopaonika pre dve nedelje. po ko zna koji put je iskljucuju.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 2 Guest(s)