MUX 2 - Regionalne televizije
Pa skoro isto.Pogledaj u temi Cer-Maljen/Avala  Thumb up
Reply
(31. May 2015, 23:20)hertzoje Wrote: Pa skoro isto.Pogledaj u temi Cer-Maljen/Avala  Thumb up
Video sam odgovor...
Sta moze da bude razlog niskog nivoa kvaliteta? Sfn? Analogne smetnje?
Reply
Ja koristim Cesku antenu a hvatam:
Cot,Cer..Antena okrenuta prema Ceru...Nadam se da cu hvatati i Avalu kad ugase analogni Happy sa Guceva...Signal i jacina sa oba predajnika 99 posto do 100 posto.....
Reply
Istu antenu koristim, hvatam Avalu, Cot, Vrsac, Stim da je antena okrenuta prema Vrscu, a Cot i Avala imaju skoro istu jacinu, A sto se tice Vrsca signal sa 25 kanala je jaci nego sa 31.
Crvena je plocica na anteni, ovih dana treba da mi stigne Strong 8201 pa cu uporediti sa postojecim resiverom, na istoj anteni.
Reply
(31. May 2015, 23:26)mbus2 Wrote: Video sam odgovor...
Sta moze da bude razlog niskog nivoa kvaliteta? Sfn? Analogne smetnje?

Pored slabijeg prijema na 37k(Cer generalno kod mene),mislim da je u pitanju SFN,bar iz nekog mog iskustva.

Analogne smetnje su iskljucene,a malo je verovatno da ima nekih digitalnih smetnji(Madjarska?)

Sacekajmo jos desetak dana,sve ce biti jasnije  Smile
Reply
Kanal M iz Paracina dodat u Mux-u 2 CV 29 ch
[Image: zig.png]
Reply
Realno sada neki jaci igrac da otkupi RTV Jasenicu, dobice dobru pokrivenost, Avala (imaju dozvolu, ali ne emituju) + Rudnik + CV  :D
[Image: 5urbzc.gif]
Reply
(03. Jun 2015, 12:15)Aleksandar Wrote: Realno sada neki jaci igrac da otkupi RTV Jasenicu, dobice dobru pokrivenost, Avala (imaju dozvolu, ali ne emituju) + Rudnik + CV  :D

Jeste, ali džabe ako bi im ostao ovakav programski sadržaj. Za takvu pokrivenost, morali bi da imaju program koji bi po sadržaju konkurisao programima iz muxa1, a za to treba stvarno puno para!
Reply
Zato sam napisao da ih kupi neki jaci igrac.
[Image: 5urbzc.gif]
Reply
(03. Jun 2015, 13:03)Aleksandar Wrote: Zato sam napisao da ih kupi neki jaci igrac.

Karić, Mišković, Đilas, Kostić,...!!!
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)