MUX 2 - Regionalne televizije
Polako se zavrsava "pakovanje" ovog multiplexa.Ja trenutno imam prijem oko 35 regionalnih programa, a kakva je tendencija taj broj ce biti oko 50.
Kakva su iskustva drugih..?
Reply
(31. May 2015, 20:22)hertzoje Wrote: Polako se zavrsava "pakovanje" ovog multiplexa.Ja trenutno imam prijem oko 35 regionalnih programa, a kakva je tendencija taj broj ce biti oko 50.
Kakva su iskustva drugih..?

Jel moze spisak programa i sa kog kanala i repetitora idu?

Ja trenutno hvatam
sa kanal 25ch Tupiznica
TV Best
TV Bor
TV Kanal Pi
TV Pirot
TV Istok
Belle Amie
i  sa kanal 38ch Jastrebac
TV Krusevac
TV Kraljevo
Belle Amie
TV Kursumlija
NTV
Reply
Rekli su da sa Avale MUX 2 28CH ide 16 regionalni tv stanice
Deli Jovan ima samo -3
DVB-T2 Master
Reply
Čot, Avala, Cer i Rudnik (kad krene) ... Znači to je valjda 16 plus sa Rudnika pretpostavljam oko 5 u prvom ''talasu digitalizacije''. Sa nacionalnim, rtv1 i 2 - oko 29 ukupno. Solidno ... ali što se tiče kvaliteta slike najbolji tv Mag i ovi lokalci sa Cera.
Reply
(31. May 2015, 20:49)piratt Wrote: Rekli su da sa Avale MUX 2 28CH ide 16 regionalni tv stanice
Deli Jovan ima samo -3

Lažu, samo 5!
Reply
(31. May 2015, 20:45)simao011 Wrote: Jel moze spisak programa i sa kog kanala i repetitora idu?

Trenutno gledam  listu memorisanih kanala sa risivera:

(prijem u Arandjelovcu)

1)      Cer-Maljen,37ch-TV Vujic,TV Podrijne,Va Plus I TV Lotel plus

2)      COT,30ch-Panonija,TV Most,TV Sremska,Novosadska  TV,Santos,Rubin i  TV K 9

3)      Avala,28ch-M MOJA TV,STUDIO B,SAT TV,KANAL 3 i TV MAG

4)      Vrsacki Breg,31ch-TV BANAT

5)      Deli Jovan,43ch-Best TV,TV Bor I TV Istok

6)      Tupiznica,25ch-TV BELLE AMIE,TV Pirot,Best TV,TV Bor,Televizija Istok I TV PI Kanal

7)      Jastrebac-Goc,38ch-TV BELLE AMMIE,TV Krusevac,TV Kraljevo,TV Kursumlija i NTV

8)      Crni Vrh(Jagodina)-Rudnik,29ch(cekamo sutra da proradi mux u kojem ce biti)-TV Sunce,TV Jasenica,TV K9,TV  Kragujevac,TV Palma+…

9)      Kopaonik,32ch-Regionalna TV(TV Novi Pazar) i TV Raska

10)   Ovcar-Tornik,36ch-TV Lav Plus,TV Telemark,TV Regionalna,TV Galaksija 32 i TV Pozega(Mux vise ne mogu da uhvatim jer imam jak ometajuci signal od TVR2 na istom kanalu.Ovaj mux na 36. Kanalu je skeniran u Cacku pre nedelju dana)

Tu su jos i RTV1 i RTV2 kao regionalni javni servis,trenutno  na 24. i  41. kanalu  sa Cota i 25.kanalu sa Vrsackog Brega
Reply
@Hertzoje, bolje napiši šta ne hvataš, to je mnogo kraći spisak!!!
Reply
@hertzoje ... ti si izgleda rekorder u broju primljenih kanala ... a samo si 30-tak km daleko od mene. Eto šta znači konfiguracija terena i povoljan položaj. Daj kratko koliko antena imaš, koje su i pojačivač ?
Reply
Imao sam do skoro neke druge antene.Sve sam poskidao sa krova,i stavio 5 komada Loga 4.Usmerene su prema Ceru,V,Bregu,Tupiznici,Kopaoniku i Ovcaru.Sa ovim usmerrenjem antena hvatam sve ove gore pomenute predajnike.

Sto se tice pojacivaca,iza svake antene na metar rastojanja su postavljeni Silence uhf pretpojacivaci firme DIPOL iz Beograda..
Reply
(31. May 2015, 22:52)hertzoje Wrote: Imao sam do skoro neke druge antene.Sve sam poskidao sa krova,i stavio 5 komada Loga 4.Usmerene su prema Ceru,V,Bregu,Tupiznici,Kopaoniku i Ovcaru.Sa ovim usmerrenjem antena hvatam sve ove gore pomenute predajnike.

Sto se tice pojacivaca,iza svake antene na metar rastojanja su postavljeni Silence uhf pretpojacivaci firme DIPOL iz Beograda..
Kakav ti je prijem na k37? Odnos jacina/kvalitet? Imas li i ti kakav ometajuci faktor? 
Kod mene u tvom skoro komsiluku je jacina odlicna a kvalitet 0%
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)