Strong DVB-T2 risiveri
Ok,,ubacio...Da vidimo sada..hvala
Reply
(07. Jun 2015, 01:25)AlekLO Wrote: Kod mog Stronga cesto je problem sto odjednom izgubi signal pa moram da ga restartujem tj vratim na fabricko...
To je BUG V1.2.5 u sledece versije ga nema ali ovaj V1.2.5 radi boljie sto se tice slabe signale boljie radi AGC!!!
Moras samo restart da uradis pa sve je OK!
DVB-T2 Master
Reply
Ja sam iz Panceva trenutno hvata Strong 15kanala, probao sam tu matoru verziju 1.2.5 i nisam dobio nista novo ni jedan kanal vise. I na 1.3.9 i 1.2.5 signal/kvalitet je na gotovo svim kanalima 97 / 99%
Koristim i Strongovu internu antenu sa lte filteron ANT30.
Morao sam da flesujem na 1.3.0 posto 1.2.5 ima problem oko pustanja srt titlova, navodno ih registruje ali ih ne prikazuje, eto samo taj problem na toj staroj verziji i jos jedna sitnica na poslednje dve verzije postoji problem oko sinhronizacije vremena, na 1.2.5 i 1.3.0 radi lepo.
Reply
Ja sam se razocarao u stronga.....Nema osetljiv tjuner kao jeftinni bear....A i nije toliko dobar kao sto su ga hvalili..Pre 6 meseci platio sam ga 5000 dinara misleci da je najbolji...
Reply
(05. Jul 2015, 14:59)AlekLO Wrote: Ja sam se razocarao u stronga.....Nema osetljiv tjuner kao jeftinni bear....A i nije toliko dobar kao sto su ga hvalili..Pre 6 meseci platio sam ga 5000 dinara misleci da je najbolji...

Stvarno neznam odakle ti to drize.Strong ima Sony tjuner i verovatno jedna od najboljih.Ja sa njim hvatam KOpaonik dok recimo sa Horizonts koji ima Panasonic tjuner to nemogu.To je moje iskustvo.Moja lokacija je okolina Nisa i najblizi je predajnik Jastrebac.
Reply
horizons ima sony tjuner
Reply
(07. Jul 2015, 12:19)dj90 Wrote: horizons ima sony tjuner

Model koji ja imam Horizonts S ima Panasonic,to mozes proveriti i na sajtu koji sam okacio na temi o Horizonts-u.Moguce da mislis na model Horizonts A115,on cinimi se ima Sony tjuner ako se ne varam..
Reply
(05. Jul 2015, 14:59)AlekLO Wrote: Ja sam se razocarao u stronga.....Nema osetljiv tjuner kao jeftinni bear....A i nije toliko dobar kao sto su ga hvalili..Pre 6 meseci platio sam ga 5000 dinara misleci da je najbolji...
Dai malo vise podatke na koji kanali je Bear osetljiv nego Stronga
DVB-T2 Master
Reply
Osetljiv je na Avalu 28 ch,na Crni vrh Jagodina 26,29 CH...Ali samo da napomenem da za ove kanale i predajnike pokazuje samo jacinu ali ne i kvalitet...Ali ipak nesto pokazuje dok na Strongu ni makac.
Reply
Koja verzija softvera je upitanju.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)