Bear DVB-T2 risiveri
Da li Bear ima isti tip tunera kao i Orion STB?
Reply
(16. May 2015, 15:41)stajkowski Wrote: Packy uspeo sam, hvala... Ne  moram da kupujem drugi tjuner.
Pisaću ovde kako me služi Bear, pozitivne i negativne strane. Tek od skoro ga imam.

Probaj, molim te, obično snimanje i snimanje tajmerom.
Reply
Ja imam Bear skoro već godinu dana i dobro me sluzi. Skoro sam apdejtovao softver ali ne vidim neke specijalne izmene. Snimanje radi bez problema i odmah i preko tajmera. Cita sve formate sa flesa i ucitava normalno titl sa kvacicama.
Reply
@Hansel
Probaću i javljam...
@haker
Odakle su apdajtovao softver tj. sa kog sajta?
Reply
@dragmark imas u uputstvu kako se pomeraju kanali u Bear risiveru.Znaci mozes automatski sve da pretrazis pa onda da pomeras po redosledu kako zelis.Ako ne znas,mogu sad pogledati kako se radi pa ti javiti.
Reply
Pre skeniranja obavezno isključiti LCN, jer jedino tako je moguće sortiranje i brisanje kanala. Kad je uključen LCN pre skeniranja, uređaj dobija brojeve kanala od ETV-a (na nekim predajnicima je 1,2,3... , na drugim 501,502,... , na trećim 801,802,.. , itd.).
Reply
(17. May 2015, 09:15)stajkowski Wrote: @Hansel
Probaću i javljam...

Ja probao na onom istom, sada je u redu snimanje, mora da je nešto bagovao pri prethodnom pokušaju. E, da, tokom snimanja non-stop drži "brojač" snimanja na ekranu, dosadan je zbog toga.

A za softver pogledaj http://www.rtvforum.net/thread-4372-post...#pid132601, ne znam da li je haker to koristio, linkovao sam ja pošto se on ne javlja.
Reply
@tv-manijak
Hvala, nisam znao...
Reply
Ima li neko sa prostora Vojvodine ko koristi Bear risiver?Zanima me moze li da memorise sve kanale sa dva ili vise razlicitih paketa (MUXeva)?Npr. kod mene je bila situacija da hvatam isti paket kanala (isti tj. inicijalni MUX) na 59 UHF i 66 UHF.Kad preskeniram,memorise samo jedan od ova dva paketa...znaci nece da "duplira" iste kanale u memoriji.Zanima me kad se ukljuce dva paketa sa razlicitim kanalima (razlicitim MUXevima),tj MUX1 i MUX2,pa kad se preskenira,hoce li memorisati sve kanale iz oba MUX-a?Znaci u ovoj drugoj situaciji su razliciti kanali u MUXevima a u prvoj situaciji su isti kanali.U prvoj situaciji memorise samo jedan MUX.
Reply
(20. May 2015, 17:09)pbsat Wrote: Ima li neko sa prostora Vojvodine ko koristi Bear risiver?Zanima me moze li da memorise sve kanale sa dva ili vise razlicitih paketa (MUXeva)?Npr. kod mene je bila situacija da hvatam isti paket kanala (isti tj. inicijalni MUX) na 59 UHF i 66 UHF.Kad preskeniram,memorise samo jedan od ova dva paketa...znaci nece da "duplira" iste kanale u memoriji.Zanima me kad se ukljuce dva paketa sa razlicitim kanalima (razlicitim MUXevima),tj MUX1 i MUX2,pa kad se preskenira,hoce li memorisati sve kanale iz oba MUX-a?Znaci u ovoj drugoj situaciji su razliciti kanali u MUXevima a u prvoj situaciji su isti kanali.U prvoj situaciji memorise samo jedan MUX.

Memoriše posebno svaki mux
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)