DVB-T2 risiveri - opšta tema (testovi, poređenja i sl.)
Verovatno im je to štamparska greška :D

Reply
ima li neki DVBT2 risiver sa CI slotom a da nije bas previse skup?
срце, руке и тастатура
Reply
Koliko znam, na našem tržištu, to što tražiš uglavnom nude risiveri marke "Amiko". Ali po pravilu čim imaju CI slot obično su kombo odnosno imaju i DVB-C i DVB-S/S2 tjuner ili bar jedan od ova dva uz osnovni DVB-T2. Samim tim i cena je veća pa startuje negde od cca 6000 din pa na više. Možda nađeš povoljno neki polovnjak po oglasima, uostalom "proguglaj". Smile
Reply
(15. May 2018, 12:36)orange Wrote: ima li neki DVBT2 risiver sa CI slotom a da nije bas previse skup?

Ovo je trenutno najjeftinije za ono sto trazis,a i posluzice bar narednih 5-6 godina...

https://www.octagon-germany.eu/produkte/...hevcdhde2/
Reply
Lepo, lepo, impresivno. Verujem da vredi svakog eurocenta. Mislio sam bio da kupim TBS6528 ali taj octagon izgleda bas odlicno.
Verovatno bih ga i kupio da ne moram da se bakcem sa kreditnom karticom, carinom, postarinom..
Inace treba mi za neku licnu upotrebu; povremeno mozda snimim nesto i izbacim reklame, stirmujem na tablet i slicno. Nesto bas ne volim DRM.
Bice bas steta ako ukljuce CI+ ili jednog dana "Embedded CI". Inace, pricalo se nesto da su VU risiveri razbili CI+?

Voleo bih, zbog cene, ili eventualno 4K, 8K ili nekog 'MPEG6' ako to ikad bude, da naprave neki malo jednostavniji risiver:
treba mi samo ulaz, CI slot i ethernet izlaz...
срце, руке и тастатура
Reply
(15. May 2018, 20:20)orange Wrote: Lepo, lepo, impresivno. Verujem da vredi svakog eurocenta. Mislio sam bio da kupim TBS6528 ali taj octagon izgleda bas odlicno.
Verovatno bih ga i kupio da ne moram da se bakcem sa kreditnom karticom, carinom, postarinom..
Inace treba mi za neku licnu upotrebu; povremeno mozda snimim nesto i izbacim reklame, stirmujem na tablet i slicno. Nesto bas ne volim DRM.
Bice bas steta ako ukljuce CI+ ili jednog dana "Embedded CI". Inace, pricalo se nesto da su VU risiveri razbili CI+?

Voleo bih, zbog cene, ili eventualno 4K, 8K ili nekog 'MPEG6' ako to ikad bude, da naprave neki malo jednostavniji risiver:
treba mi samo ulaz, CI slot i ethernet izlaz...

Ima i ovaj Amiko duplo jeftiniji,al zasto je toliko jeftiniji nebi znao?

http://www.electroland.sk/index.php?rout...t_id=88155
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)