DVB-T2 risiveri - opšta tema (testovi, poređenja i sl.)
(06. Jun 2015, 18:14)tume Wrote: TAKO je a amiko mkini combo rdi savrseno u sfn u a cena od 75e plus card sharing i puno toga jos od hd kanala

Potvrdjujem jer imam taj resiver. A takodje imam i Strong. Amiko jeste mnogo dobar resiver ali nije ni on bas bez mane. Na primer skala koja pokazuje nivo signala nije bas precizna vec pokazuje mnogo vecu vrednost od realne. Na primer sa istom antenom Amiko pokazuje nivo signala od 90% na jednoj frekvenciji a Strong pokazuje 55%. Ali to je zanemarljivo ako se sagleda niz drugih prednosti, na primer card sharing itd.
DVB T(2): Tupiznica, Jastrebac, Deli Jovan, Belogradcik (BG)

S(2): Hot Bird 13.0°E, Eutelsat 16.0°E, Astra 19.2°E, Hellas sat 39.0°E

Risiver: Amiko mini HD Combo (T2/S2/C)
Reply
Ima Amiko HD8140 T2/C za 6490din.
Reply
Kako pisu na nekim forumima na nekim Amiko risiverima proradio je americki paket AFN na 9e piratski
[Image: 1045lyq.png]
[Image: 5urbzc.gif]
Reply
Satelitski risiver? Pitam da bi znao gde da prebacim poruku Smile
[Image: mzAebF3.gif]
Reply
Kombo dvb-t2 /s2
[Image: 5urbzc.gif]
Reply
Ok, prebacio sam ovde Smile
[Image: mzAebF3.gif]
Reply
AFN je paket koji emituje preko satelita Eutelsat 9A na 9 stepeni istocno.Znaci satelitski paket.
Reply
Tema gde je pricano o DVB-T/T2/C USB prijemniku je zakljucana, tako da postujem u ovoj.

Pre 2 nedelje se pojavila nova app za Android uredjaje, iza koje stoji Martin Marinov (koji je plasirao SDR Touch app kao i RTL2832U driver za Android.) u pitanju je Aerial TV https://play.google.com/store/apps/detai...v.aerialtv

DVB driver https://play.google.com/store/apps/detai....dvbdriver

Aplikacija i sam driver za prijem su trenutnu unreleased tj. beta verzije. Driver je besplatan, dok aplikacija trenutno ima trial od 30 minuta, nako isteka potrebno je platiti 5.29eur ili $5.01 koliko meni trazi Play prodavnica.

U samom opis aplikacije stoji da ce i nakon isteka 30min. za one koji se ne opredele da plate full verziju i dalje biti omoguceno koriscenje radija. Tako da pretpostavljam da planira da ubaci i radio sekciju.

U izboru drzava prilikom skeniranja nema Srbije, poslao sam mu email sa spiskom frekvencija, tako da ce verovatno to ubaciti u sledecoj verziji.

[Image: ibWpCrZ.jpg]

App podrzava i skenira (prilikom full scan) i DVB-T i DVB-T2, podrzana je vecina "kineskih" noname RTL stickova:

- RTL2832 with R820T tuner
- RTL2832 with FC0012 tuner
- RTL2832 with R828D tuner (with some DVB-T2 support)
I LIKE TRAINS
Reply
Ima li neko info ako je imao priliku da proba Cosmart risiver koji tjuner i procesor su ugrađeni, skoro se pojavio u prodaji na KP-u a prodavci nemaju informaciju o tjuneru i procesoru.

[Image: Screenshot_1.png]

Reply
"DVB-T3+"

ROFL
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)