Zone Tornik - Ovčar/Kopaonik
Tv jedinsrvo emituje program analogno sa predajnika Sutenovacko brdo i nikad nije ni prestajao sa emitovanjem. Vlasnik je trenutno isti onaj koji drzi i tv Sandzak pa je i neki sadrzaj isti npr.Vesti koje se emituju u isto vreme samo sa razlicitim inserterom.
U Novom Pazaru taj "jak" signal sa Gobelje jedva prolazi zbog brdovitog predela. Gobelja bolje pokriva Kraljevo radio signalom pa cete u Kraljevu imati bolji prijem svih radio stanica sa Gobelje nego u bilo kom delu Novog Pazara. O tome sam vise puta na forumu pricao, da ne skrenem mnogo sa teme.
Reply
Lepo bogami Tv Sandzak,Tv Jedinstvo,radio Ref Ref,novine Glas Islama,revija Sandzak sve u vlasnistvu jednog coveka! Trebao je da bude predsednik Srbije :-[emoji12] [emoji12]

Hteli da priznamo ili NE predajnik Gobelja ima dobru pokrivenost centralne Srbije,zbog svoje pozicije.

Reply
(25. Apr 2015, 00:52)IvanKS Wrote: Da se ja pitam ja bih na Kopaoniku stavio toliko jak predajnik da nacionalne kanale mogu da gledaju Srbi u Peci,Djakovici,Prizrenu,Urosevcu,Pristini i td

nije liša ideja, onda treba postaviti najjaci dvbt2 predajnik koji se trnutno može naci na tržištu možda ovako nesto
http://thomson-broadcast.com/portfolio/f...smitter-2/
Reply
EPG sa Gobelje i manjih repetitora u zoni Kopaonik u funkciji!

Reply
EPG radi za trenutnu i emisiju posle. Vreme i datum nisu dobro podeseni jer kod mene stoji 30.jun 2011.godine 06:49 A u risiver nema podesavanja za vreme i datum vec kupi informacije sa predajnika.
Reply
Kod mene sve funkcionise normalno i ako isto risiver nema rucno podesavanje vremena i datuma!

Reply
(24. Apr 2015, 19:54)haker Wrote: Ne rade nista na S.brdu. Kada sam ugasio d3i prijemnik pojavio se full signal. Kada ukljucim d3i onda signal nestane. Intresantno.

Jel imas televizor sa T2 tunerom, ili  T2 risiver?Kako ti je povezan D3 sa televizorom?
Reply
Nemam tv sa t2 tjunerom. D3i ide preko cinceva a t2 STB preko skarta.
Reply
Nije mi jasno zasto su ove dve zone objedinejne na forumu?Tornik-Ovcar je po planu 10 zona raspodele a Kopaonik osma.Posto su po planu razlicite zone,pretpostavljam da ce biti razlicite liste kanala tj. razlicit sadrzaj multipleksa?Npr. posto sam iz Priboja da kazem da se dosad izmenjalo vise "regionalaca".Bilo je jedno vreme TV Raska pa TV Novi Pazar a sada ima TV Lav,Galaksija i Telemark.Nije mi jasno da li je ista lista kanala i u zoni Kopaonik trenutno?I ima li neki lokalac u ove dve zone?
Reply
Zona Kopaonik

1.RTS 1
2.RTS 2
3.RTS Digital
4.RTS HD
5.B 92
6.PINK
7.PRVA
8.Happy
9.Rtv NP
10.TV Raska

Po planu je bila TV Enigma Prijepolje,ali izgleda od toga nema nista zbog finansijske situacije,izgleda da stanje ni sa TVPB nije bolje???!!! Uskoro ce ici sa Gobelje i TV Krusevac!

Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)