Zone Tornik - Ovčar/Kopaonik
Čika Žika legenda čarapanskog etra Smile
“Obrazovana osoba je naučila da se informacija gotovo uvek objavljuje da bi u najboljem slučaju bila nekompletna; vrlo često je netačna, služi usmeravanju u pogrešnom pravcu, neretko izmišljena, neiskrena je ili – sasvim pogrešna.”
Russell Wayne Baker
Reply
Dakle nista od tv Enigme. Po meni i nepotrebno skroz da oni idu sa Kopaonik a Prijepolje je u zoni Ovcar. Bolje da tv Kraljevo i tv Krusevac idu sa Kopaonika. Jos jedno pitanje, je li predajnik Sutenovacko brdo u Novom Pazaru kopija Gobelje? Tj svi kanali sa Kopaonika idu i preko Sutenovackog brda?
Reply
Naravno @haker da nema nikakve logike da ide Tv Enigma sa Gobelje. Svakako da treba da idu odatle Tv Kraljevo i Krusevac,ali i obavezno bi trebalo ici i TV Most Zvecan! Kada se vidi kolika je zona Kopaonik steta sto je toliko zapostavljen predajnik na Pancicevom vrhu tako da danas sa njega ide samo radio Beograd na 91.5 fm! Kao i Rts 1 na 66kanalu i Rts 2 na 58 kanalu???

[Image: Ad19AJQ.jpg]

@haker sve sto ide sa Gobelje ide i sa ostalih predajnika u zoni Kopaonik identicno! Sutenovacko brdo,Gradac Raska,Baljevac Raska,Brus,Kajetina Tutin. Cak i predajnik Radisica brdo Sjenica prima signal sa Gobelje i ako se nalazi u zoni Tornik-Ovcar.

Koliko vidim i gospoda iz TV Tutin se bore ovih dana se "popenju" na Gobelju kako bi zauzeli sto bolju startnu poziciju pred privatizaciju,ali imaju problem kako da doture signal do Gobelje a i finansije su veliki problem. Izgleda ce se morati zadovoljiti samo kablom.

Neznam kakva je situacija sa TV Sandzak,(mozda imas ti neku informaciju) ali ce sigurno sa obzirom na njihovu dobru finansijsku situaciju,i konstatno ulaganje u opremu,uskoro i oni ici sa Gobelje!

Reply
Moguce za Tv Sandzak jer su direktno povezani sa Internacionalnim univerzitetom iz cijih prostorija emituju a zna se ko je njegov vlasnik. Njima to ne bi bio problem ni u tehnickom ni u finansijskom smislu. Vidim ubacili su ih i u mts iptv. Elem, do pre par sati sam hvatao extra signal sa Sutenivackog brda 100% 100%. Odjednom 0. Da li nesto rade na tom stubu? Inace skenirao sam i loga antenom i mrezastom i daje iste rezultate. Centar Novog Pazara je u pitanju. Osim 32 ch nema vise nista u ovom podrucju.
Reply
Lepo ce se gradjani Sumadije nagledati Tv Sandzak,a i "zanimljivog verskog programa"![emoji60] [emoji12] Sigurno da rade nesto,znam da nema sanse u Np da uhvatis bilo sta osim S.brda.

Reply
Ne rade nista na S.brdu. Kada sam ugasio d3i prijemnik pojavio se full signal. Kada ukljucim d3i onda signal nestane. Intresantno. Pa ne verujem da ce bas signal sa Gobelje da toliko ide ka Kraljevu, Kragujevcu, Jagodini da bi oni gledali tv Sandzak. Kopaonik je namenjen za oblasti jugozapadne Srbije i severnog dela Kosova. Na dijagramima se jasno vidi gusenje prema severu zemlje. Dobro bi bilo kada bi mogli da te lokalce Tutin, Sandzak, Jedinstvo puste direktno sa manjih predajnika jer ih svako mesto ima. Da ne idu sa Gobelje pa da pokrivaju ceo reon, nego kao do sada analogno samo opstine iz koje emituju.
Reply
(24. Apr 2015, 19:54)haker Wrote: Kopaonik je namenjen za oblasti jugozapadne Srbije i severnog dela Kosova.
Samo toliko [emoji3] [emoji3] [emoji3] pre neki dan je neko iz Sofije napisao post da hvata signal sa Gobelje [emoji122] ! Tako da ce se oni gledati u KG i KS i njihovoj velikoj okolini!

(24. Apr 2015, 19:54)haker Wrote: Dobro bi bilo kada bi mogli da te lokalce Tutin, Sandzak, Jedinstvo.....
Dali je moguce da TV Jedinstvo jos emituje program??? [emoji33] [emoji33] [emoji33]

Reply
(24. Apr 2015, 23:42)Major Wrote: Samo toliko [emoji3] [emoji3] [emoji3]  pre neki dan je neko iz Sofije napisao post da hvata signal sa Gobelje [emoji122] ! Tako da ce se oni gledati u KG i KS i njihovoj velikoj okolini!

Dali je moguce da TV Jedinstvo jos emituje program??? [emoji33] [emoji33] [emoji33]

Kod mene u Krusevcu je signal sa Kopaonika 93%jacine i 92% kvaliteta.prijenik mi je strong 8201.Kad bi predajnik na Kopaoniku imao jacinu kao Avala verujem da bi celo Kosovo i Metohija bili pokriveni odlicnim signalom,ceo jug Srbije kao i sever Crne Gore i sever Albanije,a verujem i zapadna Bugarska.Nije mi jasno zasto Kopaonik radi sa tako malom snagom.
Reply
Pa o tome i ja pricam jos odavno ali,kako kod da napisem zasto je tako nemoze se bez politike zato bolje da cutim! [emoji55]

Edit: Samo je velikaaaaa steta za predajnik na Pancicevom vrhu kako je on zapostavljen! [emoji35]

Reply
(25. Apr 2015, 00:32)Major Wrote: Pa o tome i ja pricam jos odavno ali,kako kod da napisem zasto je tako nemoze se bez politike zato bolje da cutim! [emoji55]

Edit: Samo je velikaaaaa steta za predajnik na Pancicevom vrhu kako je on zapostavljen! [emoji35]

Da se ja pitam ja bih na Kopaoniku stavio toliko jak predajnik da nacionalne kanale mogu da gledaju Srbi u Peci,Djakovici,Prizrenu,Urosevcu,Pristini i td
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)