Zone Jastrebac/Besna Kobila
Pa, dobro, dali su kredit, nisu poklonili (u ovoj fazi).

Inače, juče sam zvao ETV da pitam da li je digitalizovan Golubac (zbog kuma koji je u vikendici u široj okolini) i na kom kanalu radi ako jeste (na sajtu nisam našao), rekoše mi da je digitalizovan, ali da su dobili informaciju da ne radi, da je u kvaru. Zbog toga o čemu pričate ili ne, tek uklapa se.
Reply
Golubac bi trebao biti u temi "Avala", jer tamo ide/išla kopija tog muksa na kanalu uhf 37k.
[Image: 5urbzc.gif]
Reply
Btw, ne znam koja je snaga izračena sa Jastrepca trenutno, ali sam upravo na Vivax risiveru sa V antenom u sobi koja ka predajniku ima zid, drveni orman pun stvari i ugao komšijine kuće, uhvatio na 33.kanalu (570MHz) stabilan signal 65%, i slika već pola sata bez ikakvih prekida...

Veoma prijatno iznenađenje...

Sa istom antenom analogna pretraga daje RTS 1 i 2 sa slabim snegom, ostali kanali neuhvatljivi... ;-)

Lokacija 9.maj, Niš, 28km odprilike daljina.
Reply
(02. May 2015, 21:27)ricky011 Wrote: Btw, ne znam koja je snaga izračena sa Jastrepca trenutno, ali sam upravo na Vivax risiveru sa V antenom u sobi koja ka predajniku ima zid, drveni orman pun stvari i ugao komšijine kuće, uhvatio na 33.kanalu (570MHz) stabilan signal 65%, i slika već pola sata bez ikakvih prekida...

Veoma prijatno iznenađenje...

Sa istom antenom analogna pretraga daje RTS 1 i 2 sa slabim snegom, ostali kanali neuhvatljivi... ;-)

Lokacija 9.maj, Niš, 28km odprilike daljina.
 Ne znam stvarno sta rade sa Jastrebcem do pre 3 dana mi je sve odlicno radilo a od tada nista...i jos par kolega se zalilo da vise ne moze da prati Jastrebac a kod nekih je cak signal jaci....stvarno ne znam o cemu je rec  Stars ...mozda su vrsili preusmeravanje pravca emitovanja signala pa sad mi ne mozemo da dalje pratimo....Ako neko ima neke informacije sta se desava nek napise
Reply
Ako ste pogledali slike koje sam postavio, videce te da i dalje sve radi na Jastrepcu preko starog stuba. U Nisu ide sa Gorice na ch33 pa je normalno odlican signal. Jastrebac sve ko ranije jedino nema vise snega pa i drugacije su refleksije od zgrada koje su iza stuba.
Reply
Ja ovde u naselju 9.maj nikad nisam ni mogao da vidim Goricu (Apelovac?)...
Reply
(26. Apr 2015, 13:42)danijelvr Wrote: Rtv Ritam i RTV Bujanovac nece uci u mux pre 15-og juna
pozdrav

Ritam hoce posto je privatna tv..covek im radi encoder...a Bujanovac nece ici sa Besne kobile a i ne zna se sta ce biti s njima oko privatizacije.
Reply
(02. May 2015, 21:18)Aleksandar Wrote: Golubac bi trebao biti u temi "Avala", jer tamo ide/išla kopija tog muksa na kanalu uhf 37k.

Nije bilo napisano zbog Golupca nego kao prilog diskusiji o kvarenju novougrađene opreme.
Reply
Evo signala sa Jastrepca sa još gorom antenom :-D

[Image: bTdGGYo.png]
Reply
Gledajuci razne slike sa predajnika Jastrebac ne mogu da vidim gde stoje antene koje emituju dvbt2 signal...
Da li neko mozda zna?
DVBT2 MUX1 

DVB T2 prijem sa predajnika
Avala, Crni Vrh (Jagodina), Rudnik, Ovcar, Jastrebac, Deli Jovan

Strong 8201, Horizons A115, LG 32LB650V, Elsat AP3, Loga 4, Antenna Rotator.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)