Zone Jastrebac/Besna Kobila
Na ovoj temi 
Prikaz kanala koji emituju da Jastrebca kao i stanje predajnika
Trenutno emituju nacionalni emiteri plus NTV Niska TV i BELLE AMIE
Od danas i RTV Kursumlija koja se uhodava pustena slika preko VLC playera
DVBT2 MUX1 

DVB T2 prijem sa predajnika
Avala, Crni Vrh (Jagodina), Rudnik, Ovcar, Jastrebac, Deli Jovan

Strong 8201, Horizons A115, LG 32LB650V, Elsat AP3, Loga 4, Antenna Rotator.
Reply
Glavni predajnici: JASTREBAC (021°27’56“E 43°22’57“N) i GOČ (020°52’23”E 43°33’44“N)
Kanal MUX inicijalne mreže UHF 33 (SFN).

Konačni će biti:
MUX1  27
MUX2 38
MUX3 42
Datum gašenja 15.6.2015.
“Obrazovana osoba je naučila da se informacija gotovo uvek objavljuje da bi u najboljem slučaju bila nekompletna; vrlo često je netačna, služi usmeravanju u pogrešnom pravcu, neretko izmišljena, neiskrena je ili – sasvim pogrešna.”
Russell Wayne Baker
Reply
(21. Apr 2015, 16:03)rajko34 Wrote: Na ovoj temi 
Prikaz kanala koji emituju da Jastrebca kao i stanje predajnika
Trenutno emituju nacionalni emiteri plus NTV Niska TV i BELLE AMIE
Od danas i RTV Kursumlija koja se uhodava pustena slika preko VLC playera

A zvuka jos uvek nema.... o.O
Reply
Daite novo info za Besna  ot 59k. ide na 35 39 43 ot 15.6. Moje i da proradi nesto ranie zaradi testovi nove kule i predainik-Ja cu obavesticu kad vidim signal -sledim ga neprekidno -poboljhao se priem na 49 analogni---- na 59 ne otvara slika s-56 q-23  u Sofia -Drujba 1 Razklona za letihte--Sinaps Bit 2 ponekad dajeQ- 48sa oznak QPSK sta je to u Radomir  I Pernik -OK    
Reply
(22. Apr 2015, 06:25)palman Wrote: Daite novo info za Besna  ot 59k. ide na 35 39 43 ot 15.6. Moje i da proradi nesto ranie zaradi testovi nove kule i predainik-Ja cu obavesticu kad vidim signal -sledim ga neprekidno -poboljhao se priem na 49 analogni---- na 59 ne otvara slika s-56 q-23  u Sofia -Drujba 1 Razklona za letihte--Sinaps Bit 2 ponekad dajeQ- 48sa oznak QPSK sta je to u Radomir  I Pernik -OK    

moguće je da bude pušten kako ti kažeš test signal sa novog stuba na besnoj kobili ali ne mislim prije kraja maja
Reply
Ovo sa RTV Kuršumlija je malo neozbiljno,oni se uživo u etru igraju sa VLC playerom i TeamViewer-om.Uz to koliko vidim ovaj koji podešava TeamViewer kao da nikad pre nije video ovaj program,klikće nasumice na sva moguća podešavanja..
Reply
(22. Apr 2015, 18:40)zika78 Wrote: Ovo sa RTV Kuršumlija je malo neozbiljno,oni se uživo u etru igraju sa VLC playerom i TeamViewer-om.Uz to koliko vidim ovaj koji podešava TeamViewer kao da nikad pre nije video ovaj program,klikće nasumice na sva moguća podešavanja..

Bas tako...to je sve trebalo uraditi pre pustanja signala....ovako kao decija igra ova digitalizacija  Mr Green

edit E. Maiden: izvučen odgovor iz citata. Molim da obratite pažnju na poziciju kursera pre pisanja.
Reply
Proradio ton na RTV Kuršumlija.
Reply
Ye**mti Sunce koja zaje**ncija!!! Jel to televizija...?
Televes FSM100, Televes Pro 75, Nokia Mediamaster 9800, Yamaha R-N500, Bose AM5/III, Technics 1210mkII, JBL Charge3
Reply
Dajte neki kratak klip, da vidimo i da se smejemo i mi ostali Smile .
Verujem da će biti još i gorih televizija. Nismo videli još sve.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)