Orion Telekom DVB-T2 risiveri
Kakav je Orion dvbt2
DVBT2 MUX1 

DVB T2 prijem sa predajnika
Avala, Crni Vrh (Jagodina), Rudnik, Ovcar, Jastrebac, Deli Jovan

Strong 8201, Horizons A115, LG 32LB650V, Elsat AP3, Loga 4, Antenna Rotator.
Reply
(31. Mar 2015, 08:23)rajko34 Wrote: Kakav je Orion dvbt2

Ако мислиш на овај што се појавио у MAXIju за 3000 дин данас ми другар прича да је купио пре пар дана ћалу у собу каже да повремено сецка али ради слика је ок!
 TV VOX 32DIS470B

Antena. Loga 2

DVB T2 Predajnici: Ovčar, Rudnik i Kopaonik        
Reply
Da li neko ima iskustva sa ovim Orion DVB-T2 uredjajem?

Ja sam uzeo u Maxiju jedan, povezao ga kuci na TV i javljaju mi se greske na slici. Slika cesto secka i pojavljuju se artifakti/greske u kompresiji. Osim toga slika je ovako cista. Jacinu signala pokazuje 100 i onda odjednom opadne na 0 kada se desi malo jace seckanje ili greska u slici....

Ako neko ima neki savet ili sugestiju sta da radim bio bih vam zahvalan
Reply
Исти проблем има и другар исто узео у MAXIju ORIONov STB чим га је повезао исто сецка опада па дође сигнал. Највероватније да је нека софтверска грешка у целој серији боксева. Обрати се добављачу уређаја има на кутији или га врати.
 TV VOX 32DIS470B

Antena. Loga 2

Reply
I takav uređaj su hteli da uvaljuju ljudima bez ikakve mogućnosti izbora, bravo za ORION. Sva sreća pa im je sve propalo a ljudi imaju sada izbora.
Reply
Kod mene je komsija uzeo Orion i razocarao se...Sreca pa se zalio i vratili mu novac posle 3eg dana.Slika je konstantno seckala.
Reply
Ja sam pre 20-ak dana uzeo Horizons S i isto imam problem sa seckanjem, zamrzavanjem slike i artifaktima.
Neki dan bude i bolja situacija pa seckanja ima manje a neki dan je to toliko nepodnošljivo da sam prebacivao na analogni signal. Obično u toku dana ima više seckanja a uveče se situacija malo popravi.
Uređaj nisam reklamirao jer nisam siguran da li je do samog risivera ili do slabog signala.
Reply
(11. Apr 2015, 18:17)WALLY GATOR Wrote:  nisam siguran da li je do samog risivera ili do slabog signala.

До рисивера је сигурно! Проверено!
 TV VOX 32DIS470B

Antena. Loga 2

Reply
(11. Apr 2015, 18:25)Miki Rudinski Wrote: До рисивера је сигурно! Проверено!

Otkud znaš?
Jesi li testirao baš model Horizons S ili si upoređivao npr. druga dva STB-a od kojih je jedan seckao a drugi ne?
Ja sam kupio Horizons S zato što je u specifikaciji stajalo da ima istu osetljivost tjunera kao i Horizons A 115 i takođe sam hteo da izbegnem to pištanje kod modela A 115.

edit E. Maiden: popravljen quote tag
Reply
Моја грешка извини мислио сам на ORIONov STB који се појавио у MAXIju. За њега знам да сецка јер га је купио другар и да се лоше показао.
 TV VOX 32DIS470B

Antena. Loga 2

Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)