Studio B
(03. Jan 2012, 01:55)gemm Wrote: Мене интересује када ће више престати да силују етар причом о мосту и глорификовањем Ђиласових дела? Стварно су претерали.

Треба преименовати
Студио Б у
Студио Ђ Mr Green
[Image: 5urbzc.gif]
Reply
Đ kao Đilas?
Reply
Ozbiljno se tresu gaće, pa je propaganda pojačana. U svakom slučaju, ovo već duže vreme nimalo ne liči na onaj Studio B iz prve polovine devedesetih koji je negovao kritičku misao i na kojem je nastao Utisak nedelje.
Reply
Pitam se kada će na kraju emisije govoriti "I ne zaboravite da glasate za Demokratsku stranku".
Reply
Da,imao sam naviku da gledam jutarnji program izmedju 7 i 8h, ali je ovo uposlednjih par meseci postalo toliko ogavno da sam batalio.
Reply
Ево, поново су пустили репортажу о мосту који спаја Обреновац и Сурчин. :D Офови су писани са толико суперлатива да би им позавидео и аутор оне емисије "Булевар". Kolutam očima Једна госпођа која је била са мужем у колима рекла је "хвала Ђиласу". Wub
Значи Студио Ђ.Puke
Reply
Veliki pozdrav i od mene hteo sam pitati sta se desava sa studiom b na 40 kanalu sa kosmaja ima neke smetnje non stop u vidu crnih tackica vodoravno kao kad pada kisa tolike su smetnje da nemoze da se prati program normalno hvala na odgovoru.
Reply
Cад cам проверио и нема тачкица. Cа иcтог предајника и ја примам cигнал.
Reply
Neznam stvarno sta je u pitanju ali ovde kod mene te smetnje traju vec duze vreme dal neko ometa ili sta vec,mozda postoje smetnje na odredjenim lokacijama ali recimo vec vise od 5-6 meseci te smetnje postoje inace preko dana najvise.Mozda je najbolje da se zove i da se prijave smetnje
Reply
Imam ja te smetnje redovno,ponekad su čak toliko izražene da ne može da se gleda,i sada ih ima,čas ima,čas ne kako se menja slika tj. pokreti.40ch sa Kosmaja.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 2 Guest(s)