Zone Crni Vrh/Rudnik
Нисам сигуран  али мислим да је још (био) власник Драган Јововић који је био власник и Таково осигурања. Толики град а да нема телевизију ако нерачунамо више РТК која је угашена К9 још функционише на каблу ако се неварам овако ће поново бити у етру ако је купе!
 TV LG 32LB561U

Antena. Loga 2

DVB T2 Predajnici: Ovčar, Rudnik i Kopaonik        
Reply
Kako vam radi signal,meni u poslednjim danima samo prekida i secka,sad ne znam dal nije to do mene ili do ovih cuvenih,kako vam radi ?
Reply
Ide Prva World umesto b-92,moguce da je b-92 rikno
----------------------------
Vracen B-92 interesantno hahahaha
Reply
Na Avali, Cotu i Vrscu uredno ide B92.
Reply
Išlo je na celoj zemaljskoj mreži. Prva World umesto B92. Upućuje na grešku kod same Antene.
Reply
TV Sat Pozarevac od danas u mux-u 2 sa Rudnika i Crnog vrha (k29). Na Avali ih vise nema...
Reply
To je, u toj zoni, treca stanica u 16:9 (p+, m i sat)
“Obrazovana osoba je naučila da se informacija gotovo uvek objavljuje da bi u najboljem slučaju bila nekompletna; vrlo često je netačna, služi usmeravanju u pogrešnom pravcu, neretko izmišljena, neiskrena je ili – sasvim pogrešna.”
Russell Wayne Baker
Reply
Ali da onoliki grad KG nema ni jedan tv kanal kao neko javno glasilo to je bruka
[Image: zig.png]
Reply
Ide K9 na iptv
“Obrazovana osoba je naučila da se informacija gotovo uvek objavljuje da bi u najboljem slučaju bila nekompletna; vrlo često je netačna, služi usmeravanju u pogrešnom pravcu, neretko izmišljena, neiskrena je ili – sasvim pogrešna.”
Russell Wayne Baker
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)