Šta da kupim?
Da,istina je to.
Reply
(20. Feb 2015, 15:49)SuperVision TV Tesla Wrote: Znam da je dosta skup,ali ja kažem da su Amiko najbolji STB,ja ga koristim,i znam da je većina koji ga imaju zadovoljna sa njim.Strong je bolji nego neki kinez,ali on zna da pravi gluposti,ako je negde gde je slab signal.Ako nemožete da kupite Amiko možda  bi bilo dobro da probate Bear ili Strong,to su od jeftinijih najbolji STB.

(15. Feb 2015, 22:47)SuperVision TV Tesla Wrote: Ti strongovi STB-ovi se nisu baš pokazali kao najbolje rešenje,dosta im se gubi signal,epg kasni,slika ima smenje.
A uz to i preskupi su.
Confused
Reply
Strong vs Synaps Bit2 vs Amiko Mini Combo

Izgleda da ovaj Synaps Bit2 daje najbolje rezultate?!  Češ češ
[Image: 5urbzc.gif]
Reply
Kupio sam roditeljima prosle godine Synaps thd 2858 i radi super.
Sad meni treba za vikendicu neki sa:
1.rf_in
2.da moze da preko usb porta pusti koji film
Ako sam dobro shvatio ponudu Synaps-a:
-THD-2900 - zastareo ne?
-bit2 - ne vidim da ima usb, a pise da ima???
-T20 -Dolby Digital Plus?, ima bolji daljinski od bit2?
-T30 -Dolby Digital Plus?, Full HD1080p?, ne vidim kakav mu je daljinski?
Da li sam u pravu, da necu pogresiti ako kupim T20 ili T30?

(t50,thd 2890, thd-3880=overkill za vikendicu).
Reply
Ispravka:
T20 i T30, na slici na synapsovom sajtu imaju rf_in, a na specifikaciji pise da nemaju?
T50 ima i na slici i na specifikaciji, pa pretpostavljam da on sigurno ima.
T30 je na 220v, a T50 je 5V.
Kako je blizu cena i za T20, T30 i T50, onda je T50 OK?

Takodje mi je zapao za oko i NET 500T2 koji mi deluje robusnije izradjen.
I taj Net 500T2 izgleda ima 2 modela sa istim nazivom??, jedan ima kompletan kompozitni ulaz - zvacu ga full, a drugi nema - lite?

Pa je pitanje Synaps T50 ili Net 500T2 full?
Reply
1) Misliš li RF Out? Nije jasno šta je RF in? Ako je ovo kriterijum onda trenutno znam samo dva modela - VIVAX IMAGO DVB-T2 152  i [b]HORIZONS S RF.[/b]
2) Većina može da reprodukuje filmove.
Synaps bit2 bi trebalo da ima priključak za USB sa boka.
Evo još jednog testa, samo mi nije baš najjasniji rezultat testa?

Quote:Pa je pitanje Synaps T50 ili Net 500T2 full?

Ja bih pre Synaps, bar ovaj Bit2 ima dopadljiviji grafički interfejs. Ne znam kako se vama čini, ali ne izgleda kao kod ostalih kineza.
Reply
Gledajuci ovaj snimak,ja razmisljam da kupim Bit2..Inace imam strong 8201 i mogu reci da je ok..Ali koliko vidim Bit2 je -jaci-..
Reply
Nemoj bacati novac tako, pokuaš pozajmiti ili ako nekom tvom prijatelju je potreban. Pretpostavljam da želiš zbog hrvatskih programa?
Reply
Da,zbog Hrvatskih kanala Wink..Nisam znao da je toliko jak...A malopree sam gledao po netu informacije za njega i potvrdjuju da je medju boljim risiverima dvbt2.
Reply
(22. Feb 2015, 21:44)Aleksandar Wrote: 1) Misliš li RF Out? Nije jasno šta je RF in? Ako je ovo kriterijum onda trenutno znam samo dva modela - VIVAX IMAGO DVB-T2 152  i HORIZONS S RF.
U pravu si, pogresno sam mislio Smile
Sad mi je jasno,Synaps T50 ima RF out, Bit2 nema vec ima antenski izlaz za izvodjenje digitalnog signala.
Imam glupi Vivax tv x2, i kod roditelja i na vikendici i kad se prikaci preko scarta brzo se zaglupi i izgubi zvuk, a preko antenskog ulaza radi odlicno.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)