Šta da kupim?
(15. Feb 2015, 22:47)SuperVision TV Tesla Wrote: Ti strongovi STB-ovi se nisu baš pokazali kao najbolje rešenje,dosta im se gubi signal,epg kasni,slika ima smenje.
A uz to i preskupi su.

Iako ovo nije tema za ovu diskusiju, ipak da odgovorim da na mom Strongu ničeg od ovog pomenutog nema. Imam još jedan pozitivan detalj, ali to ću u odgovarajućoj temi. (EDIT: Sada vidim da je "odgovarajuća tema" zaključana. Onda da ipak ovde napišem da sam Strongom u Boru uhvatio reflektovan signal s Deli Jovana i da, bar tada, nije bilo problema u prijemu – pokazivao je 9% jačine signala, kvalitet oscilovao od 10 do 30%. Analogni prijem s tim položajem antene (koja uopšte nije ni u pravcu pretpostavljenog reflektovanog signala) je očajan (slova ne mogu da se čitaju zbog višestrukih "duhova"), tako da je ovo za mene bilo veliko iznenađenje; Synaps 2858, istina ranije, pre nekih dodatnih radova na antenskom sistemu na DJ, nije ništa mogao da uhvati na tom kanalu, probaću u budućnosti ponovo i s njim.)
Reply
Molim preporuku za STB od 3000 do 4000 din. Povezivanje će biti preko HDMI.
Reply
x wawe ili vox t2
Reply
Hm, da.

Držim tu sad neke flajere i izbor je sledeći:

VIVAX DVB T2 106 - 3249 RSD
VOX Set Top Box 200 - 3996 RSD (tri godine garancije)
XWAVE Digital ONE - 3900 RSD

Nema ništa od renomiranih marki u ovom cenovnom segmentu? Puno očekujem, izgleda. :D
Reply
Uveozao je i comtrade nekih par modela sada ovih dana, pa mozes sacekati jos par dana da vidimo kakvi ce oni biti.
Reply
Neki njihov kinez ili ozbiljna marka?
[Image: mzAebF3.gif]
Reply
Nisu još uvezeni. Biće 5 modela, od toga 2 Comtrade brenda.
Reply
Aaa, zbog toga su odustali da Tesla televizori imaju DVB-T2 tjuner
Reply
Znam da je dosta skup,ali ja kažem da su Amiko najbolji STB,ja ga koristim,i znam da je većina koji ga imaju zadovoljna sa njim.Strong je bolji nego neki kinez,ali on zna da pravi gluposti,ako je negde gde je slab signal.Ako nemožete da kupite Amiko možda bi bilo dobro da probate Bear ili Strong,to su od jeftinijih najbolji STB.
Reply
Amiko Mini Combo verzija u EU je oko 50e vec sada, kod nas su cene jos visoke Sad
[Image: 5urbzc.gif]
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)