Softver za DVB-T2 uređaje
Explore XP2239
https://www.dropbox.com/s/x52o7j3bs5lcao...g.ssu?dl=0
Reply
(06. Oct 2016, 10:45)euromatik Wrote: fw Xwave Digital One v2

Zamolio bih te da ponovo okacis sw, ovaj link vise ne radi. Hvala
Reply
Ok
Nisam video da je vec postavljen noi link sa novim SW, ubacio sam ga i dobro funkcionise.

(31. May 2017, 23:56)Baltazar Wrote: http://www.mediafire.com/file/8xmcd8xz7a...rmware.rar

Hvala

Imao sam juce problem sa Xwave Digital One, naime posle nestanka struje i ponovnim dolaskom, resiver mi nije hteo da startuje, svetlela je samo zelena lampica. Pre nekoliko dana,  resiver mi je ponudio da nadogradi SW a ja sam to odbio (USB nisam ubacivao, sta je on pokusao pojma nemam).

Iskljucivanjem iz struje i ponovnim ukljucivanje pose 1h resiver je startovao, ali ja sam odlucio da nadogradim SW na noviju verziju preko USB-a .

Zasad sam primetio tri stvari sa ovim novim SW
1.Dugmici P+ i P- sada uredno prebacuju kanal (pre su vrtela samo prethodno dva gledana kanala)
2.Postoji opcija za prikazivanje broja kanala tokom rada, kod prethodne verzije uvek je prikazivano vreme.
3.Prilikom gasenja STB odmah se gasi i pojavljuje se sat (kod prethodne verzije je pisalo SrCH i tek posle 60 sekundi risiver se ugasio)

Sve elektrolite sam premerio i svi su ok i po kapacitetu i po ESR-u, jedino je 10uF 50V imao malo veci esr pa sam ga prevenivno promenio ali kapacitet je bio 9,98uF.

Jos jedna zanimljivost, tazenjem novog SW za ovaj risiver, naleteo sam na podatak da su ploce Tesla box 601 i Xwave DigitalOne potpuno iste.
Cak i SW od tesle odogvara na Xwave.
Reply
(22. Dec 2017, 15:33)mkkk Wrote: Zasad sam primetio tri stvari sa ovim novim SW
1.Dugmici P+ i P- sada uredno prebacuju kanal (pre su vrtela samo prethodno dva gledana kanala)
2.Postoji opcija za prikazivanje broja kanala tokom rada, kod prethodne verzije uvek je prikazivano vreme.
3.Prilikom gasenja STB odmah se gasi i pojavljuje se sat (kod prethodne verzije je pisalo SrCH i tek posle 60 sekundi risiver se ugasio)

Sve elektrolite sam premerio i svi su ok i po kapacitetu i po ESR-u, jedino je 10uF 50V imao malo veci esr pa sam ga prevenivno promenio ali kapacitet je bio 9,98uF.

Jos jedna zanimljivost, tazenjem novog SW za ovaj risiver, naleteo sam na podatak da su ploce Tesla box 601 i  Xwave DigitalOne potpuno iste.
Cak i SW od tesle odogvara na  Xwave.
Sve je tu otprilike isto i iz iste su fabrike, samo pod drugim imenom se plasiraju.
Te tri stavke i jesu ispravljene na novoj verziji SW.

Reply
Je li jos neko primetio bug sa Xwave Digital One risiverom gde se kraci mp4 i mkv fajlovi prekidaju desetak sekundi pre kraja?
Ja skidam video spotove sa youtuba i prebacim ih na flesku i pustam ali mi bas smeta ovo sto se desava.
Fw je onaj novi koji je kacen na forum.
Reply
Novi fw za Bear DTV-202, dodata traka nivo signala......pa ko hoće može da testira!

- fw samo za HW Version: JN7T01
- posle nadogradnje vratiti risiver na fabrička podešavanja

7T01_SERBIA_DTV-202_170828

Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)