Softver za DVB-T2 uređaje
SRT V1.3.6 radi super ali UHF band e do 60 kanal!
DVB-T2 Master
Reply
A predajnik Priboj-Bic emituje na 66 kanalu! :D
Reply
(16. Jan 2015, 22:27)kalehrl Wrote: A predajnik Priboj-Bic emituje na 66 kanalu! :D

To je privremeno ici ce on ispod 60 ch posle gasenja analognog signala
Reply
(16. Jan 2015, 21:02)piratt Wrote: SRT V1.3.6 radi super ali UHF band e do 60 kanal!

Na mom Strongu je bila verzija softvera 1.3.0 i ne primećujem nikakve novine. Nadao sam se da će biti ispravljen bag s neprikazivanjem više podstranica teleteksta, ali – nije. Probaću da im javim, ali nešto ne verujem da će biti efekta.

Uzgred, mislim da je ovo novoj verziji softvera trebalo staviti u temu Digitalni zemaljski prijemnici...
Reply
Zanimljivo u novom softueru SRT 8201 V1.3.6 samo region Serbian UHF band e do 60k ostali regioni do 69k!
DVB-T2 Master
Reply
Od juna biće "Serbian UHF band" do UHF50...

Sve dozvole su za kanale ≤UHF50 osim jednog za Kikindu.
“Obrazovana osoba je naučila da se informacija gotovo uvek objavljuje da bi u najboljem slučaju bila nekompletna; vrlo često je netačna, služi usmeravanju u pogrešnom pravcu, neretko izmišljena, neiskrena je ili – sasvim pogrešna.”
Russell Wayne Baker
Reply
Зашто до 50к LTE 800Mhz networks ради от 61к-69к
DVB-T2 Master
Reply
Da, ali radi i od 51-69UHF gde može Smile
[Image: 5urbzc.gif]
Reply
Vidim u nekim oglasima na KP da Bear risivere prodaju sa novim softverom, pa me zanima da li je neko od vas video kako izgleda taj novi softver i da li ima poboljšanja?
Reply
Zdravo svima. Da li neko mozda zna ima li da se nadje noviji softver za STRONG SRT 8200. Trenutna verzija je 1.06
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)