Softver za DVB-T2 uređaje
(16. Jan 2015, 14:08)piratt Wrote: Dai link

dobio sam na email kako da ga postavim ovde
Reply
flesnuo sam ga bez problema nije trajalo ni pola minuta
Reply
@rajko34

Пошаљи ми е-маил и ја ћу овде дати линк за све фанове
DVB-T2 Master
Reply
(16. Jan 2015, 14:18)rajko34 Wrote: dobio sam na email kako da ga postavim ovde

Skini ga sa mejla na racunar, idi http://www.zippyshare.com/ i uploduj ga i postavi nam link ovde.
Reply
STRONG_SRT8201_v1.3.6
Reply
(16. Jan 2015, 14:30)rajko34 Wrote: STRONG_SRT8201_v1.3.6.rar

Zahvaljujem, samo da upozorim ljude da pogledaju upustvo za fleshovanje za neki drugi strongov risiver. Najvaznije da ovaj .rar fajl mora da se raspakuje i onda se taj raspakovani fajl stavlja na USB flesh.

edit:
Sad sam ga fleshovao i sve je proslo bez problema i prvo sto sam primetio su skale koje pokazuju jacinu i kvalitet signala. Sada su manje, sa starim softverom sam sa Avale i Crnog Vrha imao 99/98% sada su 90/89. Izgleda da su to korigovali. Videcemo koje su jos promene uz svakodnevnu upotrebu.

edit E. Maiden: editovana citirana poruka na zahtev rajka34
Reply
(16. Jan 2015, 14:40)shexpir Wrote: Zahvaljujem, samo da upozorim ljude da pogledaju upustvo za fleshovanje za neki drugi strongov risiver. Najvaznije da ovaj .rar fajl mora da se raspakuje i onda se taj raspakovani fajl stavlja na USB flesh.

edit:
Sad sam ga fleshovao i sve je proslo bez problema i prvo sto sam primetio su skale koje pokazuju jacinu i kvalitet signala. Sada su manje, sa starim softverom sam sa Avale i Crnog Vrha imao 99/98% sada su 90/89. Izgleda da su to korigovali. Videcemo koje su jos promene uz svakodnevnu upotrebu.

hvala rajko za sw...
Reply
S novom softueru e pao nivo signala sada Tupiznica e SS-6% SQ-25% pre toga e bilo SS-60% SQ-40%
Vec UHF band e samo do 60 kanal to je zbog LTE networks koje nisu jos krenuli sa UHF 800Mhz 61-69k!
Hvala puno rajko34
DVB-T2 Master
Reply
O skali i njenom cudnom pokazivanju sam vec pisao ovde:
http://www.rtvforum.net/thread-154-page-126.html

Mada nije mi to toliko bitno, bitno je da on stabilno radi. A radio je i pri jacini signala 0% a kvalitetu 35%  LOL . Pricam o hrvatskim programima. Da napomenem da u tim uslovima na starom combo risiveru RedLine combo ts 2007 tada nisam imao sliku. Takodje ne znam kako je bilo sa v1.2.5 ali sada kada se pusti film i pritisne na daljinskom br. 1 ima opcija za podesavanje titla (velicina boja pozicija pozadina), a pritiskom na dugme subtitle biranje titla.
Reply
I sa novim firmware ne pravi favorit listu kako trebaneki bugovi ispeglani
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)