TV propagacije
Ja se secam dobro posle bombardovanja 99 kada je bio srusen repetitor na Rudniku, osim lokalne TVGM hvatao sam HRT 1,2,i 3, madjarske kanale , rumunske i RTRS.Uvece signal ubija koliko je jak a ujutru je bio slab da se jedva gledao, jedino sto sam mogao nekih godinu dana da gledam je RTRS koja je bila na 4ch vhf podrucja da bi posle ga poklopio RTS1 sa Jastrebca i dan danas se mesaju signali RTSa i RTRSa
Reply
na jedno mesto procitao sam da nato gi porusio 98.x % ot TV i radio predajnici. Mene me zanima, za kogo radila RTS-a koga predajnici su bili poruseni ?
Secam se duri i Intelsat ja isklucio RTS u 1999te.
Reply
(21. Mar 2011, 16:46)Miki Rudinski Wrote: Ja se secam dobro posle bombardovanja 99 kada je bio srusen repetitor na Rudniku, osim lokalne TVGM hvatao sam HRT 1,2,i 3, madjarske kanale , rumunske i RTRS.Uvece signal ubija koliko je jak a ujutru je bio slab da se jedva gledao, jedino sto sam mogao nekih godinu dana da gledam je RTRS koja je bila na 4ch vhf podrucja da bi posle ga poklopio RTS1 sa Jastrebca i dan danas se mesaju signali RTSa i RTRSa

To je 5 VHF kanal, RTRS sa predajnika Udrigovo na Majevici/RS/ sa kojim se preklapa RTS-1 sa Jastrepca.
Reply
sinoc,sa Fruske Gore jedva da se mogao gledati samo prvi i drugi rts,ostalo sve katastrofa,a inace programi su odlicni.... na 56uhf se bila pojavila losa rtv1 sa predajnika Vrsac,i odlicni rumunski TVR 1 i 2 na 58uhf odnosno 36uhf...
TV prijem :
IPTV mt:s osnovni paket 
DVBT2 Falcom T2400 

Mesto: 25km severno od Sombora ka Subotici, Vojvodina, Srbija
Reply
kako radi RTS sa cota jeli signal sada dobar
Reply
Prvi RTS je isti kao i pre 10 godina (sasvim solidan) za razliku od drugog RTS koji je posle svetskog prvenstva u fudbalu,znatno ojacan i sad je najjaci program sa Fruske gore
TV prijem :
DVBT2 Falcom T2400 

Reply
kod mene rumunski tvr uvece pravi senku na kanalu na kojem emituje 1Prva,nemam pojma koji je kanal UHF-a,ali posteno mi pravi mrezu na signalu.Inace, signal Prve je jedini koji SBB u Pozarevcu ne pusta sa Totala,a ima ga ,sa mnogo kvaliltetnijim signalom,nego ovako sa zemaljskih predajnika.Srpska posla...
Kad ti svi okrenu ledja, šutni ih u dupe! 
Reply
To je Prva sa Cacalice. Antenom je negledljiva, TVR2 pici u pozadini.
Reply
nemam pojma dal SBB preuzima signal sa Avale,ili Cacalice,ali Rumuni prave signal na male linije,posebno nocu
Kad ti svi okrenu ledja, šutni ih u dupe! 
Reply
Jutros opet idu propagacije u A.Santicu,25km severno od Sombora..
Federalna TV na uhf 29
TVR 2 Rumunija na uhf 36
VK RTV Kikinda na uhf 39 (nikad dosad nije bilo ovog programa)
TV Duga Pozarevac uhf 47 (takodje prvi put uhvatio)
TV Prva uhf 51 (Vrsac,prvi put uhvatio)
TV Panonija uhf 52
TV ? rumunija uhf 55,jako losa slika,samo sam ton imao,dok sam snimao polako je signal nestajao..
TVR 1 uhf 58 Rumunija
TV Most uhf 59
Tv Apolo uhf 60
od ovih programa cesce se vidjaju samo TV panonija na uhf 52 i FTV na uhf 29....Tv Prvu nisam snimao jer je vec signal nestao...
evo videa sto sam uspeo da snimim neke programe,izvinjavam se na losem kvalitetu....
https://www.youtube.com/watch?v=Fz0-xneFJ7g
TV prijem :
DVBT2 Falcom T2400 

Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)