TV propagacije
(30. Jan 2011, 17:33)alexsandar Wrote: kod tebe u 'potpisu' da je na 98,2 ...a na sajtu da je na 96,9..............................................................

Moj potpis je uvek ažurniji od njihovog sajta. Piratske stanice vrlo često menjaju frekvencije (pa i imena) jer misle da će ih to na kraju spasiti od neminovnog.
Fruškogorski FM PIRATI:
19.07.2014.
93,8 Dalrádió
96,9 Radio Grmeč
98,2 Aškali
99,1 Srpska Krajina
104,2 Antena
104,5 Jesenjin
105,7 Guess FM
Reply
(30. Jan 2011, 22:49)Firefox Wrote: Moj potpis je uvek ažurniji od njihovog sajta.

izvini ako si upravu....ja ne hvatam pa nzm...al primetio sam da je tamo 96,9..pa sam mislio da si pogresio...izvini jos jednom
TV prijem :
IPTV mt:s osnovni paket 
DVBT2 Falcom T2400 

Mesto: 25km severno od Sombora ka Subotici, Vojvodina, Srbija
Reply
Danas ponovo ukrajinci na 22ch,28ch i 34ch, mada ne bas jako. Juhu
Reply
Sta bi ovo moglo da bude........... jednom na tv sam uhvatio Hrt 1 na S podrucju....na S 32....kako to,ja sam cuo da to podrucje nije za analogno?o.O
TV prijem :
DVBT2 Falcom T2400 

Reply
Uobičajna pojava za tjunere u televizorima. Na nekim prijemnicima se recimo 5.kanal ponovo javlja na ch16.... još ako uskoče smetnje od recimo kablovske,pa loše pojačalo na antenskom sistemu. Dešava se da se ponekad čuju FM stanice na pojedinim tv kanalima. Smile
Reply
Verovatno ti upada signal od kablovske.
Reply
e da...i to mi se znalo desavati....dok sam gledao BK...mogao sam da slusam ex pirat Radio Bajmok.... BK na ch 50 (crveno selo)...i Radio Bajmok 102,6 mhz (isto u pravcu Subotice je lokacija radija... ) ROFL
Rts 1 imam na 5 vhf i na 16 uhf...bukvalno isti predajnik...to je kod mene standard...al steta sto vise nemogu imat hrt 1 na S podrucju... i da....hvatam madjarski rtl klub na UHF 76 Hmmm
TV prijem :
DVBT2 Falcom T2400 

Reply
evo sta mi se desilo veceras....ovo su programi koje ne hvatam cesto....ako neko zna koji je program na 47 uhf...nek javi...hvala
https://www.youtube.com/watch?v=yDAgEjgEUxs <-ovo je video....
TV prijem :
DVBT2 Falcom T2400 

Reply
Uglavnom se vidi 1. i 2. kanal TV Rumunije, a ono na kraju je RT Vojvodina. Na 47. je Realitatea TV.
[Image: mzAebF3.gif]
Reply
al fazon je...sto na 27 mi je Happy,30 Avala,33 Prva,35 Pink,37 Most,59 Tk...i sve preslo u rumune...
TV prijem :
DVBT2 Falcom T2400 

Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 2 Guest(s)