Laser digitalna tv - Novi Pazar
Da li mozda neko koristi digitalnu tv firme Laser net ? Postoji samo ova reklama na sajtu a nigde nema nekih dodatnih podataka, spiska kanala, cene uvodjenja, risiveru...
[Image: RoP0SeP.png]

edit E. Maiden: popravio link do slike + dodat spojler
LG 40LF631v
SBB D3i
Reply
Televizija - laserDTV[Image: TdsPt4I.jpg]
[Image: AGbx2lM.jpg]
Televizijske Pakete možete koristiti iskljucivo u režimu Postpaid sa ili bez pristajanje na korišćenje usluge u periodu od najmanje 24 meseca. Cena osnovnog paketa je razlicita u zavisnosti od rezima koriscenja usluge.
PostPaid Paket bez ugovorne obaveze traju 30+30 dana od aktivacije. Da biste imali uslugu neprekidno potrebno je da uplatite novi period pre isteka tekuceg ili da najavite prekid koriscenja usluge. Pakete mozete uplatiti i po periodima 90+30 dana, 120+30 dana ili 180+30 dana po kojima se usluga ne prekida 3, 4 ili 6 meseci u zavisnosti od uplacenog paketa. Period od "+30" dana predstavlja period koji korisnik placa i duzan je da u tom period najavi da li ce da uplati novi period ili da prekine koriscenje usluge.
Postpaid Paketi sa ugovornom obavezom se naplacuju mesecno putem mesecnog racuna i njihovo trajanje je mesec dana, ali se automatski obnavljaju svakog prvog u mesecu, tako da uslugu koristite bez prekida, izuzev ne izmirivanja obaveza. Korisnik se zaduzuje svakog meseca novim racunom i duzan je da ga plati do 15. u mesecu za tekuci merasec.
Dodatna usluge uz osnovni Postpaid paket:
Pink Paket - 0,00RSD mesecno - do kraja 2014. godine
HD paket - 0,00RSD mesecno - do kraja 2014. godine
HBO, XXX i ArenaSport 2,3,4 - USKORO
Napredni STB - 500,00RSD mesecno

laserDTV paketi Postpaid paket
Ugovor na 24 meseca Postpaid paket
Ugovor na 24 meseca
Dodatni STB
(drugi i treci)

Osnovni 790,00 890,00 po 290,00
PinkPaket 0,00* 0,00* 0,00*
HD paket 0,00* 0,00* 0,00*
HBO Uskoro Uskoro Uskoro
ArenaSport 2,3,4 Uskoro Uskoro Uskoro
Adult - XXX Uskoro Uskoro Uskoro
Korisnici placaju maksimalno dva dodatna STB-a, a treci dodatni tj cetvrti ukupno placa punu cenu izabranog paketa.
Sve cene su sa obračunatim PDV-om, a izražene su u dinarima i na mesečnom nivou, osim gde je drugačije naznačeno. Ova ponuda se primenjuje od 01.11.2013.

Izvor (lasernet.rs)

Reply
Uspeo sam samo ovo da nadjem nazalost bez spiska kanala.

Reply
Ni nettvplus, koji radi prilicno legalno nema spisak programa, a kamoli ovi ovakvi...
Reply
Mislio sam da ako neko koristi uslugu napiše kanale koji su dostupni. Ali nema nikoga izgleda, od svih prijatelja koje znam niko ne koristi ovu uslugu a poceli su jos prosle godine da pruzaju istu.
LG 40LF631v
SBB D3i
Reply
Evo dosao sam do liste kanala koju nudi ovaj provajder preko firme nextin koja ih zastupa. Pa ako nekoga zanima evo ispod. Ono sto je interesantno je da imaju i Arenu i Sk i Fox, Docu box HD, Filmbox HD, Hayat, RTL, Novu tv... Mislio sam da daju Beotelov paket jer imaju saradnju sa njima ili pak kbc iptv ali ovo koliko vidim je sasvim nesto novo.
[Image: Screenshot_2015_10_13_13_47_19.jpg]
Reply
Svaka im čast za ovakav izbor kanala.Ne znam šta čekaju ostali provajderi..
Kablovski operater Gronet
Internet Telekom NET 50
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)