Beotel IPTV
Od sada i Beotel nudi IPTV uz svoj internet za 690 dinara mesečno, 3 meseca gratis a set up košta 2990 dinara.  U reklami piše preko 70 kanala u osnovnoj ponudi a ja sam iz izbrojao 67 sa sve Beotel info kanalom. Sve u svemu ništa, ceo Pinkov paket , KCN, HRT, Arena 1 i svi nacioalni kanali. Ovo je do sada najgora ponuda IPTV u Srbiji. 
Cela ponuda na sajtu Beotel-a.
LG 40LF631v
SBB D3i
Reply
Koliko sam ja upoznat Beotel je do sada nudio IPTV koji je bio zapravo IPTV Telekoma Srbije jer su te dve kompanije bile u nekom "dilu". Sad ne znam da li je ovo ista priča ili se Beotel ipak osamostalio po ovom pitanju i nudi sopstvene kanale od kojih Telekom nema nikakve prihode.
Reply
Ово сада, по свему судећи, нема никакве везе са Телекомовим IPTV сервисом.
Reply
Quote:

IPTV: Od 1. januara novi kanali

BeotelNetov IPTV servis od 1. januara ima nove kanale: AMC, Animal Planet, AXN, Baby TV, Discovery, EuroSport 1, EuroSport 2, Explorer Viasat, Fashion TV, Food Network, History Viasat, Minimax, MTV Adria, National Geographic, Nickelodeon, SkyNews, TLC, Travel Channel, VH1, Duna TV, Duna world, Nova.rs, Arena Sport 2, Arena Sport 3 i Arena Sport 4.

nema link dobio sam info na mail, jer sam ranije bio njihov korisnik
Cool
Reply
(20. Dec 2014, 11:51)sfmikica Wrote: nema link dobio sam info na mail, jer sam ranije bio njihov korisnik

Tanko i dalje... I skupo.
Reply
Spustili cu cene. Setup besplatan uz ugovor na 24 meseca. Iptv je sada 690 dinara mesecno. Internet od 10 mbps i iptv 1890 din mesecno. Ne znam da li je bilo u nekoj temi ali evo i ovde Beotel od 3.marta nudi i fiksnu telefoniju. Pretplata 390 dinara mesecno.
Reply
Da li neko zna kako je tehnički realizovano ovo, kao klasičan IPTV ili kao OTT?
“Obrazovana osoba je naučila da se informacija gotovo uvek objavljuje da bi u najboljem slučaju bila nekompletna; vrlo često je netačna, služi usmeravanju u pogrešnom pravcu, neretko izmišljena, neiskrena je ili – sasvim pogrešna.”
Russell Wayne Baker
Reply
Treba naci ko ima stb da isnifuje saobracaj pa cemo da znamo jer ott m3u8 varijabilni stream ili kao iptv putem udp adresa
Pozdrav
Reply
Kanali dostupni kod Beotela (bordo brojeve imaju doplatni, Arena sport 2-5 i Pink Erotic 1-8):

[Image: CSbhz9q.png]
http://beotel.net/iptv/iptv-kanali

IPTV kosta 990 din. mesecno uz trogodisnji ugovor, a uz ADSL od 10 Mbps 1890 dinara mesecno, takodje uz trogodisnji ugovor. Dodatni prijemnik kosta 400 dinara mesecno uz prikljucnu taksu od 1490 dinara.

Doplate:
Quote:   Arena sport 2/3/4/5 - 399 din/mesečno
   Paket za odrasle (8 kanala) - 299 din/mesečno
   Arena + Paket za odrasle - 499 din/mesečno
http://beotel.net/iptv/prijavnica

Na sajtu jos pise da ce usluga 72 sata unazad biti uvedena uskoro.
Reply
Krenula usluga 72h unazad. Besplatna do 1.septembra.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)