Nova TV (Hrvatska)
Quote:Zvijer

Nova TV donosi seriju u kojoj je legendarni Patrick Swayze odigrao svoju zadnju ulogu prije nego što je preminuo. Od 06. rujna na Novoj TV.
[Image: Zvijer.jpg]

mojtv

Quote:Teresa

Ovogodišnja dobitnica nagrade TVyNovelas predstavlja netipičnu junakinju koja će zaintrigirati hrvatske gledatelje. Od producenta serije ‘Rubi’ na male ekrane stiže prelijepa ‘Teresa’. Od 7.rujna na Novoj TV.
[Image: Teresa.jpg]

mojtv
Reply
Quote:Larin izbor gledat će više od 180 milijuna gledatelja!

Serija Nove TV ‘Larin izbor’ prodana je u 17 zemalja i prije nego što je počelo emitiranje u Hrvatskoj

[Image: larin-izbor.jpg?w=470&h=300]

‘Larin izbor’ gledatelji u Hrvatskoj imaju priliku početi pratiti od ove nedjelje, kad će u 20:00 sati Nova TV prikazati prvi nastavak. Dramska serija Nove TV prodana je do sada u čak sedamnaest zemalja te će 182.270.988 gledatelja imati priliku vidjeti ‘Larin izbor’. Osim u brojnim europskim zemljama poput Češke, Slovačke i Slovenije zanimljiva je činjenica da će se ‘Larin izbor’ prikazivati i u zemljama Bliskog Istoka.

- Da je ‘Larin izbor’ serija koju čekaju gledatelji u Hrvatskoj i van nje, vjerovali smo od samog početka. Time smo započeli i novi trend u Hrvatskoj TV industriji. Umjesto da uvozimo strane serije, mi ih i izvozimo te uspješno plasiramo u Europi i na tržište Bliskog Istoka – izjavio je direktor programa Nove TV Siniša Svilan.

‘Larin izbor’ napeta je ljubavna priča koja mora prebroditi brojne zapreke. Ovo je priča o izboru jedne žene između dva muškarca, izboru između karijere i obitelji, te odanosti i bitke za preživljavanjem. Serija je snimana na vanjskim lokacijama duž dalmatinske obale što dodatno pridonosi romantičnoj atmosferi.

moja tv
Reply
prodata je svim ex yu zemljama sem srbije, izgleda su se naše televizije konačno sazvale pameti! :D

Quote:Češka, Slovačka, Slovenija, Bosna i Hercegovina, Makedonija, Crna Gora, Iran, Irak, Azerbejdžan, Ujedinjeni Arapski Emirati, Uzbekistan, Bahrein zemlje su koje su, prije nego li je u nas krenulo emitiranje, kupile telenovelu Nove TV »Larin izbor«. Obznanio je to jučer javnosti direktor programa Nove TV Siniša Svilan, prije nego li je predstavnicima sedme sile pokazao prve dvije epizode serije što starta u nedjelju u 20 sati na programu Nove TV, da bi se zatim vrtjela od ponedjeljka do četvrtka u 21 sat.
– Do sada smo kupovali Turke, a sada prodajemo hrvatsko – kazao je Svilan zadovoljan što će, kako reče, više od 180 milijuna potencijalnih gledatelja imati mogućnost gledati »Larin izbor«.

http://novine.novilist.hr/Default.asp?WC...328582863S
Reply
Quote:prodata je svim ex yu zemljama sem srbije, izgleda su se naše televizije konačno sazvale pameti!

pre ce biti da je nasim televizijama bilo skupo da kupe novu seriju, nego kao po obicaju sacekaju sezonu - dve da padne cena

cinjenica da gledaocima takvih programa u srbiji i nije vazno iz koje godine je serija, vazno je da se likovi svadjaju, placu, vole...
Reply
skupa, a otkupile je televizije u makedoniji i crnoj gori? LOL

ne, nego je problem nezainteresovanost publike za iste. pink je odavno odustao od hrvatskih serija, pa ih je b92 do promene vlasnika kupovao i šakom i kapom... sada su i oni odustali, a razlog je prema rečima urednika: SLABA GLEDANOST. čak su i onu najbolje godine završili pre par dana sa prvom sezonom, drugu nisu ni uzeli......

da se razumemo, nisam nacionalista.... al mi je trulo da se njihove televizije hvale kako se hrvatsko prodaje, dok te iste televizije naše serije zaobilaze u širokom luku...... a nije da su baš posebno selektivne, emituju rumunske, bugarske, turske, nemačke, grčke, indijske, bosanske i druge.......
Reply
navedi mi neke serije koje su nase televizije otkupile od prve sezone, a ne kada vec svi gledaju drugu - trece, ne mislim na turske, ne kazem da je licenca za seriju skupa, nego kazem da je nasim stanicama skupo, pa US open su otkupili od cetvrtfinala!!!!
Reply
mislim da malo precenjuješ te hrvatske sapunjare, a da posebno potcenjuješ naše televizije po pitanju otkupa stranih serija u odnosu na crnu goru i makedoniju, koje su po tom pitanju posebno zavisne od naših televizija i distributera. pa do doline sunca su sve emitovane paralelno kod njih, kod nas i u svim ostalim ex yu, emitovanje je počelo istog dana.... jedino je najbolje godine ovde krenula kasnije, i to jer je b92 čekao da završi sa dolinom sunca pa krene sa njom..... hrt je tada prestao sa sapunicama, pa su prešli na novine.....

a i da naši čekaju da serije ostare i pojeftine..... zašto su sad ostali bez ijedne, kad imaju na raspolaganju drugu sezonu najboljih godina i onu pod sretnom zvjezdom?
Reply
(05. Sep 2011, 10:02)kachamack Wrote: prodata je svim ex yu zemljama sem srbije, izgleda su se naše televizije konačno sazvale pameti! :D

dnevnik, večernji, jutarnji pišu o 17 zemalja u kojih je serija prodana, na tvom popisu je 12, znači fali još 5... Smile

Reply
(05. Sep 2011, 10:48)sfmikica Wrote: pa US open su otkupili od cetvrtfinala!!!!

Ne bih rekao da ovakav otkup prava na USO ima veze sa njegovom cenom.
[Image: mzAebF3.gif]
Reply
da ne oftopikujem vise

vecina serija i licencnih kvizova se prvo prikazuje u hrvatskoj pa tek onda kod nas, ako cena nije u pitanju, sta onda moze da bude
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)