Problemi sa DVB-T2 prijemnicima
Koju antenu koristis? Da li postoji mogucnost da proversi da li se gube i analogni kanali (spajanjem tv-a na loop)?
[Image: 5urbzc.gif]
Reply
Običnu test roto antenu sa pijace. Prvih par dana je bilo OK. Mama u Beočinu ima isti problem, isti risiver i antenu sa pojačalom sa kojom je imala i analogne kanale. Ja ne mogu da priključujem analognu antenu jer mi je tv na zidu!
Reply
Primetio sam da si napisao da je signal dosao kada si ukljucio napajanje antene? Da li si iskoristio sve delove antene, pretpostavljam da ta antena ima svoj adapter za napajenje pojacala?
Reply
(17. Feb 2015, 19:27)Aleksandar Wrote: Primetio sam da si napisao da je signal dosao kada si ukljucio napajanje antene? Da li si iskoristio sve delove antene, pretpostavljam da ta antena ima svoj adapter za napajenje pojacala?

DA! Pa radila je normalno par dana. Uzeo sam običan kabel i prikačio na risiver i opet je isto bilo kao i sa antenom!
Reply
Probaj da od nekoga pozajmiš vanjsku antenu, bez pojačala, i spoji sa par metara coax kabla na risiver, pa probaj. Time ćeš da proveriš da li je do risivera ili do tvoje roto antene.
Reply
Evo normalizovalo se od sinoć! Do jutra oko 09h sam hvatao mux sa Čota + sve hrvate, i gomilu skremblovanih mađara, ali sada je ostao samo odličan signal sa Čota. Verovatno da nešto guši hrvate kojih je bilo celu noć.
Reply
Sinoć sam preko Stronga 8201 uhvatio signal sa Čota, hrvatski mux1,2 i 3, mađare u testiranju + free to air nekih 10-12 kanala... Celu noć mi je tv bio uključen i bio mi je CMC (hrvatski muzički kanal) uključen, ali oko 11h ujutro SVE je nestalo, svi hrvatski mux-ovi i mađari. Sad opet ima samo Čot. Da li je ipak moguće da nešto guši ove strane mux-ove? Inače sam u Novom Sadu.
Reply
Molim za pomoć ko zna. Da li bih ako kupim Amiko combo i satelitsku sa 2 lnb-a i dajsek motorom za 100€ koliko mi se nudi, imao sve naše i hrvatske digitalne kanale?

HVALA! Smile
Reply
Uz CS pretplatu uglavnom da.
Reply
Šta je CS pretplata i koliko je ona?
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)