Problemi sa DVB-T2 prijemnicima
Šta se ovo dešava danas sa signalom? Pokazuje da ima 100% signala, onda naglo pada do nule, koči sliku i nestaje pa se ništa ne može ni gledati. Stars

Snimio sam preko moba kako je odjednom uređaj počeo da emituje jako čudne tonove dok je signal stalno rastao i padao... Da li neko zna šta bi to moglo biti?

Reply
(15. Feb 2015, 13:47)anacorn Wrote: (nadam se da sam dobro postavio sliku da ne dobijem ban)

Još niko zbog toga nije dobio ban Smile . Dobro je postavljena slika. Samo se iskopira neki od onih linkova za forum i to je to Smile

(15. Feb 2015, 17:55)anacorn Wrote: Snimio sam preko moba kako je odjednom uređaj počeo da emituje jako čudne tonove dok je signal stalno rastao i padao... Da li neko zna šta bi to moglo biti?

Teško da bi neko mogao da zna o čemu se radi pošto je video privatan Smile
[Image: mzAebF3.gif]
Reply
Evo ga ispravljeno je i video sad može da se pogleda ovde:

Reply
Ovo mi liči na vanzemaljski signal. Ko iz filma "Arrival". Hteo si Hrvate, dobio Marsovce.
Reply
Tebi je izgleda crko taj resiver ili neki deo u istom.Ovo može možda da znaći short circuit u resiveru,ili da ti antena nije najbolje spojena pa dodiruje neki deo resivera koji takođe dodiruje neki deo i stvara već pomenuti SC,ili je jednostavno crko neki deo u elektronici resivera.Znam o čemu pričam,po struci sam RTV mehaničar.
Reply
(15. Feb 2015, 17:55)anacorn Wrote: Šta se ovo dešava danas sa signalom? Pokazuje da ima 100% signala, onda naglo pada do nule, koči sliku i nestaje pa se ništa ne može ni gledati. Stars
Snimio sam preko moba kako je odjednom uređaj počeo da emituje jako čudne tonove dok je signal stalno rastao i padao... Da li neko zna šta bi to moglo biti?
Mikane probaj sa suncevom energijom,mozda ponovo sve proradi kako treba. Wink
Reply
Update:

Sad mi se javila i majka iz Beočina, kaže da i kod nje koči slika na kanalima i da varira signal od 100-0% Verovatno rade nešto na Čotu! Cool Eto ne moram da uključujem i Sunce u to... ROFL
Reply
Kod mene signal stabilan. To tebi strong pokazuje svoju #jačinu#. Najgora marka risivera koju možeš kupiti. A još i najskuplji.
Reply
(15. Feb 2015, 21:52)Packy Wrote: Kod mene signal stabilan.
I kod mene bas gledam signal sa COT-a 53% - 54% dobar je i ne mrda.
Reply
Ti strongovi STB-ovi se nisu baš pokazali kao najbolje rešenje,dosta im se gubi signal,epg kasni,slika ima smenje.
A uz to i preskupi su.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)