Preporuči seriju, film, muzički program...
Moje preprouka za gledanje jeste serija Forever (2014-2015). Ima samo 22 epizode, i ako je ukinuta potpuno je vredna gledanja.

[Image: maxresdefault.jpg]

Ukratko o seriji:

Quote:"Forever" je serija koja joj pristupa na nekonvencionalan način i iako je u prvoj polovici sezone izgledala kao prilično loš kolaž prežvakanih tema, u drugom dijelu je uspjela naći pravi put i postati zabavna i zanimljiva. Svakako, uklopila se u onu kategoriju guilty pleasure za koju je teško naći smislen prijevod na hrvatski. "Forever" prati dr. Henryja Morgana (Ioan Gruffudd), policijskog patologa koji je genijalan u svom poslu. On je spoj Sherlocka i Dr. Housea kojeg ćemo valjda zauvijek spominjati kad god se govori o asocijalnim genijalcima. U slučaju dr. Morgana, doduše, njegova asocijalna genijalnost nije dovoljna. On je naime iz nepoznatih razloga besmrtan i posvećen je tome da shvati zašto je to tako. S obzirom da ni on sam ne zna razlog zabavno je s njim krenuti u potragu jer je premisa dovoljna da seriji damo šansu. Kao policijski patolog Henry će asistirati na slučajevima što će seriju odgurati u kategoriju proceduralne drame, te će zanimljivost u prvom dijelu sezone ovisiti o tome koliko su zanimljivi slučajevi kojima se od epizode do epizode Morgan bavi. U njihovu rasvjetljavanju pomoći će mu jednako asocijalan ali manje sposoban asistent patolog Lucas (Joel David Moore), njegov suradnik Abe (Judd Hirsch) i detektivka Jo (Alana De La Garza), Od svih njih jedino je Abe u dubljem odnosu s glavnim likom i jedino on zna njegovu tajnu. Ako Vam sve ovo zvuči poznato niste u krivu. Serija zaista podsjeća na dosta toga, počevši od crtića osamdesetih pa sve do Housea ili Castlea. Taj kolaž je vrlo lako mogao biti sasvim negledljiv da nema prilično zabavnih momenata i referenci koje iz epizode u epizodu nadopunjuju ponekad prilično trivijalne priče. Upravo je ta pozadinska priča oko uzroka Morganove besmrtnosti, kao i događaji iz njegove prošlosti, ono što seriju čini vrijednom gledanja. 

[Image: Forever-2014-Season-1-Episode-1-27-294d.jpg]

[Image: Forever-2014-Season-1-Episode-1-41-ba37.jpg]

[Image: forever-us-2014-1094-s1e1-pilot.jpg]

[Image: Forever-2014-Season-1-Episode-1-2-cb4b.jpg]

Reply
Ja sam pratio seriju Forever i bila mi je dobra. Zao mi je sto je otkazana.

Da li neko gleda ovu novu seriju "Kripton"?
To je preteca Supermena, prica o Supermenovom dedi i njegovom zivotu na planeti Kripton.
Primetio sam da ima dosta Srba u ekipi/imenima. Kad ono na kraju pise da se snima u Srbiji. Pretpostavljam delimicno.

[Image: 8Gc0zJ0.jpg]
[Image: z86kmYv.jpg]
[Image: h1Rdbji.jpg]
[Image: gpEuOza.jpg]
[Image: oFdoHAa.jpg]
Reply
I ja pratim Krypton. Uskoro kreće i na HBOu. Nego nisam znao da se snima kod nas. Mislio sam da je to samo click-bait glupost, kad ono vidiš stvarno.

Reply
Prošle godine su na brodogradilištu snimali jedno mesec dana u jednom od hangara. Mnogo čudnih kostima Smile
Reply
'Aj' ovde nek' stoji:

(Politika) Хит серије за вреле дане
[Image: v8byDcf.png]
[Image: mzAebF3.gif]
Reply
Quote:четврту сезону суперхеројске саге „Флеш”

Dakle, ni Politika više nema lektora. Glare
[Image: r6bNx6e.gif]
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)