DVB-T2 Pay-TV platforme u Srbiji (mts Antena PLUS)
Da slazem se haker....Bice to tako ...I ovo im je budalastina navodno prolecna akcija....
Reply
(16. Mar 2017, 14:40)kalehrl Wrote: Dobio sam info da kartica radi u softcamu.
Ovo im može podići popularnost ako je istina  :D
[Image: 5urbzc.gif]
Reply
ali u kome softacmu radi...tj. emulatoru

koji resiver podrzava dvb-t2 tuner a da se na njemu moze pokrenuti emulator
Reply
od pc kartica astrometa sa progdvb i odredjeni plugin podrzava counter strike tj emulaciju a od risivera ja mislim amiko combo sa t2\c\s2
pozdrav
Reply
i ja sam gledao taj amiko combo sa t2\c\s2...e sad me zanima kad prebacim u mod za dvb-t2 signal...mogu li da pokrenem emulator..znas vec koji
Reply
(7 hours ago)beckhamsv Wrote: i ja sam gledao taj amiko combo sa t2\c\s2...e sad me zanima kad prebacim u mod za dvb-t2 signal...mogu li da pokrenem emulator..znas vec koji
ne znam koji emu jer nemam taj risiver ja imam astrometu samo nemam antenu neku kao i liniju pa da vidim kako radi paket u counter strike 
pozdrav
Reply
(7 hours ago)gicko Wrote: ne znam koji emu jer nemam taj risiver ja imam astrometu samo nemam antenu neku kao i liniju pa da vidim kako radi paket u counter strike 
pozdrav

preko kog emulatora gledas na pc preko te kartice?

ima li neko karticu od mts antene plus
Reply
Nema niko. Prodaja je na nivou statisticke greške.

LG 40LF631v,SBB D3i,Skynet fiber net 60/30, 
LG G2,Vip Nova 3,
Dell Inspiron N5110,Intel i7-2670QM/6GB/1TB/GT525 1GB
Reply
(16. Mar 2017, 14:40)kalehrl Wrote: Dobio sam info da kartica radi u softcamu.
Ako je neko ima u sheringu, neka posalje pm.
Imam 4 lokalne kartice za razmenu.

Nekom bi ovo moglo da se isplati tj da je kupi samo zbog toga Wink

(4 hours ago)beckhamsv Wrote: preko kog emulatora gledas na pc preko te kartice?

ima li neko karticu od mts antene plus

Astrometa jedino moze da radi na Windowsu u kombinaciji neki card reader (phoenix, ...) + oscam (eventualno newcs)

Sto's tice lin-a tu je izbor vec veci.

U Enigma2 boxovima ova kartica ne radi, nije podrzana u starijiem 3.x kernelu na kojiem se uglavnom voze ti boxovi.

Naravno pricam o tome da se upogoni kartica.

Edit:
Ako je samo kao korisnik onda neki program koji saradjuje sa Astromet-om (DVBViewer napr) hadu plugin i naravno vazeca linijica.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: FOX river, 4 Guest(s)