DVB-T2 Pay-TV platforme u Srbiji (mts Antena PLUS)
Evo ja probao veceras da li radi i otvara mi samo arene,,amiko alien 2
Reply
(01. Apr 2017, 16:40)Aleksandar Wrote: Ah, oprosti. Da li pokušao da ostaviš da prenoći na nekom od kodiranih kanala? Pretpostavljam da kada si dobio karticu si morao pozvati korisnički ili su ti rekli da je kartica već aktivna?
Ma stajala je ohoho. Rekli su da je aktivna. Oni su zbunjeni totalno sto se ovoga tice, stvarno neznam zasto daju te module kad neznaju da li ardi preko njih usluga ili ne, nista detaljno da ti kazu.
Pozdrav
Reply
Dešava se često da određeni tv aparati nisu kompatibilni sa određenim modulima (sa tim CI modulima je oduvek bilo problema). Najbolje je ako možeš da modul probaš kod nekog drugog, ukoliko si u mogućnosti.

Da li je modul CI+? Da li ima nešto napisano na njemu?
[Image: 5urbzc.gif]
Reply
Photo 
(03. Apr 2017, 21:48)Aleksandar Wrote: Dešava se često da određeni tv aparati nisu kompatibilni sa određenim modulima (sa tim CI modulima je oduvek bilo problema). Najbolje je ako možeš da modul probaš kod nekog drugog, ukoliko si u mogućnosti.

Da li je modul CI+? Da li ima nešto napisano na njemu?
Samo pise CA Modul.
Reply
Sada sam prošetao kroz kanale i video da neki rade sa Amiko Mini Combo, tako samo da potvrdim, pošto je neko pitao ovde na forumu.

[Image: 23jn57o.jpg]

[Image: m8mwyo.jpg]

p.s. ja karticu nemam, niti nudim usluge c$-a, niti plaćam nekome za istu. Ovo je čisto za tehničko-edukativne svrhe.
[Image: 5urbzc.gif]
Reply
...vec su ga pustili i na oglase.   Cool
Reply
ima li kakvih novosti u vezi ovog paketa za gledanje preko ...znate vec!

neko kaze da rade svi kanali...da li neko od vas ima ovde??
Reply
Toliko dobra ponuda kanala da se sve razgrabilo, nema vise ?

LG 40LF631v,SBB D3i,Skynet fiber net 60/30, 
LG G2,Vip Nova 3,
Dell Inspiron N5110,Intel i7-2670QM/6GB/1TB/GT525 1GB
Reply
neki kazu da vec rade svi kanali...ali cute i dalje...izglda zavisi od kartica koje se dobiju od njih
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)