Predlozi za unapređenje ponude i premeštanje kanala isključivo u digitalnu ponudu
@Cvile,
HD kanale ne gledaju samo ljudi u kaficima i kladionicama. Vecina koja ih gleda, gleda ih u svojim kucama. Mene recino nikada nije zanimalo kladjenje a u kafice retko kada zalazim, ali u kuci imam LCD televizor i uzivam u gledanju nekog sportskog dogadjaja u HD rezoluciji ili filma koji sam skinuo sa Interneta. Razlika u kvalitetu i ostrini je neuporediva. Ako jos nisi nabavio LED/LCD HD televizor, idi kod nekog komsije ili rodjaka, odgledaj neku utakmicu ili neki drugi sadrzaj i garantujem ti da ces vec sutra otici u kupovinu i zaboraviti na stari CRT TV.
Reply
Potpuno se slažem. Posle nekoliko dana ti je žao što nisi uzeo veću dijagonalu.
Reply
@ MKV
Није битно. Ко воли луксуз, а HD данас то дефинитивно јесте, нека плаћа више.
Оснујете мини биоскоп, па нешто и зарадите пуштајући HD филмове са HBO HD и тако, можда, покријете губитак у већој цени претплате Smile
Reply
HD nije luksuz, HD je standard, ali ko nam je kriv što smo i dalje u XX veku.
Reply
@midlfinger Nisam mislio na Vas nego na @cvilesubotica. On je trazio te kanale Smile
Vi ste @midlfinger zdrav razum i to sto pricate je jedino moguce, ove zelje i predlozi ne piju vodu. Cak i SBB nema pakete tipa deciji, sportski, filmski itd, nego plus i hit i ostalo su pay tv (cinemax, hd, hbo i pink).
Reply
OPEN IPTV има у понуди, парцијално додуше, тематске пакете, при чему тема не мора бити само садржај канала као заједнички именилац, мада је препоручив, него може бити и назив, компанија,... и има тај микс HD пакет.
Дакле, поента је да су сви осим тог HD пакета SD пакети.
Reply
(05. Feb 2014, 21:27)cvile subotica Wrote: Дакле, поента је да су сви осим тог HD пакета SD пакети.

OpenTV ima dva HD paketa. Drugi je HBO Premium paket koji ukljucuje i HBO HD, HBO Comedy HD, Cinemax 1 HD i Cinemax 2 HD kanale
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)