Digitalna ponuda u Subotici i Smederevu
У аналогној понуди у СУ више нису:

DISNEY + DISNEY JUNIOR
2x PINK ACTION + 2x PINK MOVIES
OBN
RTL
RAI UNO
KCN :: 2
SPORT 1

укупно: 11 канала
Reply
НЕПРОФЕСИОНАЛНО-МОНОПОЛИСТИЧКИ ПОТЕЗ ПОШТАНЕТ-а У СУБОТИЦИ !

Сазнао сам од, зачуђеног непрофесионализмом своје врхушке, особља ПОШТАНЕТ-а у Суботици, следеће:

Сви они који већ имају важећи уговор са ПОШТАНЕТ-ом по питању кабловске, значи који не могу бити нови корисници ПОШТАНЕТ кабловске, немају права на промотивну дигиталну ПОШТАНЕТ понуду, него морају да плаћају 2000 дин за активацију и првог СТБ-а, који се, додуше, бесплатно добија на коришћење, уместо да је плаћају 1 дин као и нови корисници, јер је сама дигитална понуда у Суботица нова. Толико о поштовању својих лојалних корисника.

Та активација, узгред буди речено, важи до краја уговора и само се тај један пут плаћа.

Ако неко има два ТВ-а без DVB-C тунера, имајући у виду да за сваки такав ТВ иде по један СТБ, активација додатног СТБ-а, односно за тај други ТВ, и за старе и за нове кориснике кошта 1000 дин. једнократно такође.

Логично је, после свега горе наведеног, за већ постојеће кориснике поштине кабловске, помислити да је боље и јефтиније, независно од ПОШТАНЕТ-а, у некој продавници купити СТБ, али се ПОШТАНЕТ побринула да нас у томе спречи, јер у скорије време следи кодиранње и основног дигиталног пакета, па се преко тих СТБ-ова, које нам не даје ПОШТАНЕТ, неће моћи ништа гледати док се не плати та активација ПОШТАНЕТ-у од 2000 односно 1000 дин. што онда наравно поскупљује тај СТБ у продавници.

Шта рећи после овога, ако тако остане, него, у СУ, сви на "BOX PAKET" телекома, чим вам се укаже прилика. Ја сигурно хоћу.
Reply
U Smederevu , a verovatno i ostalim gradovima od danas Pink extra na 418 Mhz neskremblovan , takodje Pink live , fashion i plus su od danas na 418 Mhz .
Pozdrav
Reply
Када укључим СетТопБокс напише ми се " НЕМА СЕРВИСА " што, претпостављам, да је до радова на мрежи, а и не ради им број за информације 0800/201-200
Reply
Kада сам данас узео тај мали црни СетТопБокс, изненадило ме то што нема српског титла нигде код филмских, серијских и научних канала, где иначе постоји титл код истих аналогних канала.
Како то решити ?
Чекати, или има нека цака ?
Reply
ima sigurno opcija da ukljucis titl na stb pogledaj malo po meniju nacicices
Reply
Зелено дугме су титлови. Хвала Wink
Reply
Дакле, имам тај црни нови СетТопБокс ПОШТАНЕТ-а и интересује да ли је свима у СУ, који имају тај црни нови СетТопБокс, слика повремено успорена или пикселована због радова на мрежи, или је можда проблем само до мојих инсталација у стану на Прозивки ?
Reply
Извините на цимању. Сконтао сам. Само сам требао мало да цимнем кабл и нема више пикселације Smile
Reply
Има ли ико проблем попут мог, да му се поштин СТБ сам пали и гаси, да се канали сами мењају, да се тонови сами укључују и искључују и да се мени сам покреће ? Smile

Питао сам сервисере у пошти и кажу да не знају шта је у питању, али да су и њима ти СТБ-ови чудни, а кажу и да тај мој проблем сада већ није до мојих лошијих инсталација у стану. Smile

Ех, да. Тастери на даљинском нису заглављени !
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)