Digitalna ponuda u Subotici i Smederevu
U Smederevu je dostupna digitalna ponuda I identicna je kao u Novom Sadu i Beogradu .
Trenutno 133 kanala od toga slobodno 104 , SOS prijavljuje neispravnu uslugu , mislim da je tako kod ostalih.
Reply
Diskusija o predlozima za unapređenje ponude i o tome šta ko gleda, a šta ne prebačeni su u zasebnu temu:
http://www.rtvforum.net/thread-3578.html

Ovde nadalje samo o onome što je stvarno u ponudi.
Reply
Da samo sto nismo diskutovali o unapredjenju. Ti pomenuti kanali su svi u ponudi, samo im se menja frekvencija.
Reply
Ispravio sam naslov.

Ostao je i stari deo, pošto će biti teško odvojiti predloge za dodavanje pojedinih kanala od predloga za pravljenje mesta za njih prebacivanjem nekih drugih u digitalnu ponudu. Dakle, ta tema je generalno za ono što bi korisnici želeli.

Ova tema je za činjenice o digitalnoj ponudi.
Reply
А ови у СУ громогласно најавили у петак дигитализацију за 03.02.2014. а до данас никакво јавно објашњење за кашњење и колико ће трајати. Безобразлук !
Reply
Danas oko 14 h ubačeni dig. kanali u Subotici.
Reply
Parametri su isti kao i za BGD,NS?
Reply
Koliko vidim slično je. Biće još promena i pretumbavanja kanala.Izbaceno je nekoliko analognih, nekima je promenjeno mesto. Sve u svemu nema smisla pisati i uporedjivati sa BG i NS dok sve ne skockaju, pogotovo raspored digitalnih kanala.Pay paketi su zaključani u startu, a baš sam hteo da vidim kako im izgledaju HD kanali (bez RTS HD-a).
Reply
Navedi mi frekvenciju koja ti radi sada.Koji deo grada?Ja ne lovim nista osim K23HD na 177.500
Reply
Potreban ti je DVB-C tuner, a ne DVB-T.Na primer Nac. Geographic je na 378.00 MHz na DVB-C.
.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)