Brljotine na mts TV-u
ne znam šta je tu smešno..??? možda su platili za tursku verziju ako je jeftinija.
FC INTERNAZIONALE MILANO - FORZA INTER
NEW YORK METS

Reply
Zašto bi turska verzija (u koju su uložene silne pare za sinhronizaciju pa nikako nije logično da je jeftinija) uopšte bila u ponudi u Srbiji?

Uostalom, isti kanal ima dva zvučna nosioca, turski i engleski. Profesionalni operateri bi preneli oba, kao što kod SBB-a možeš da izabereš engleski ton na Eurosportu ako te nerviraju domaći paceri od komentatora koji se ne razumeju u pojedine sportove, ali to Telekomu ne pada napamet.
Reply
Extra TV је прошле године имао могућност да мењаш између различитих језика. Што је и било добро на тој платформи коју користе. Пошто им је ХБО пола-пола (сигнал из Хрватске са српским преводом), а како Хрвати раде доста синхронизације за цртане филмове, могао си да мењаш између хрватског и енглеског. Тако је било и са неким другим каналима. Међутим од ове године иде један тон (хрватски), а испод иде превод на српском. На свим канaлима, па тако и турски на DisneyXD иако пише енглески тон у подешавању.
С обзиром да наша платформа никада није имала те могућности можеш само да чекаш док некоме не падне на памет да то уради.
Reply
Nije tačno da nema, npr. na Euronewsu si doskora mogao da izabereš nemački zvuk, na Zone Realityju možeš i sada da biraš mađarski (mada trenutno nema signal), a na NG Wildu ruski (on i radi). Jedino što glupa platforma ne pamti ta podešavanja.

Sve u svemu, stvari u Telekomu se rešavaju na različite načine ili se uopšte ne rešavaju umesto da sve bude pod konac: neki kanali lepo idu u 16:9, drugima se dodaju pruge, neki imaju ugrađeni titl, drugi imaju titl koji se ugrađuje u prijemniku, neki (malobrojni) imaju izbor dodatnog zvuka, a većina nema itd.

Moglo bi komotno da se zaključi da ljude iz Telekomove tehnike žestoko zabole da rade svoj posao kako treba.
Reply
Да. Заборавио сам на те "црне овце".
Reply
Mocni IPTV evo trenutno vec par sati stoji pocetna slika FS I CDN. Sta je pitaj Boga? Resetovao sam ga par puta,ali ne vredi. Ma dosta mi je vise zlopacenja sa tim budalama. Ima da ga otkazem pa makar koristio obicnu antenuRantingRantingRantingRantingRanting Stoka nesposobna. Treba ih prodati i to za 1RSDYuckYuckYuck
Reply
Opet problemi s titlom na MTV-ju:

brajko85@SK Wrote:Ljudi, jel ima ovaj MTV Adria prevode za emisije? Znam da kod druga koji ima kablovsku MTV Adria ima prevod...na iptv nigde.

http://www.sk.co.rs/forum/showpost.php?p...count=1144

Dr Dragan@SK Wrote:Do telekoma je,na Totalu UVEk idu....

http://www.sk.co.rs/forum/showpost.php?p...count=1145

brajko85@SK Wrote:Poslao sam PONOVO mail mtv-u i rekli da će da srede PONOVO to sa lelekomom...aj da vidimo.

http://www.sk.co.rs/forum/showpost.php?p...count=1146
Reply
Pa prevoda na MTV nema jos od kako sam uzeo IPTV a to je bilo u avgustu
DVB-T2 Pećina, Maljen, Rudnik, Avala, Crveni Čot
Sky Star 2 satelitska kartica

Reply
Ja sam i zaboravio da se to vuče već šest meseci, tj. da je titla bilo samo na par meseci proletos.

U svakom slučaju, još jednom bravo za ažurnost tehnike Telekoma.
Reply
Atlas TV na IPTV-u ima veliko kasnjenje slike u odnosu na ton, to traje vec izvesno vreme. Radio S ponovo radi, nakon duzeg vremena.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)